Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen, és hogyan ismerté...

Hány évesen, és hogyan ismertétek meg életetek párját? Miből tudtátok, hogy Ő az igazi?

Figyelt kérdés

2019. máj. 23. 08:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
29 évesen, túl számos rossz kapcsolaton tehát már úgy voltam, hogy soha többet nem kell senki. 10 evig éltem messze a szülővárosomtól, aztán hazaköltöztem. És ekkor jött a nagy bumm.. a srácot ismertem már kiskorom óta,de valahogy sosem beszélgettünk túl sokat. Amikor hazaköltöztem aztán megismertem jobban és egyből kialakult a szerelem kölcsönösen. 2 hét után már együtt éltünk, most az első babát tervezzük. Bár nem látok a jövőbe, hogy mi lesz 5-10-20 év múlva,ő az első olyan,akinél érzem,tényleg örökre szól. Legalább is bízom benne. Szívesen visszatérnék ehhez a kérdéshez mondjuk 30 év múlva. Remélem ugyanezt írnám. :)
2019. máj. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
19 évesen, egy zenekari próbán. Fél év után tudtam, hogy ő lesz a férjem. Onnan tudtam, hogy ő az igazi, hogy a lángolás mellett ilyen mély szeretet még nem éreztem senki iránt, és hihetetlen volt számomra mennyire összeillünk. Most 28 vagyok, gyakorlatilag mellette nőttem fel, 3 éve vagyunk házasok.
2019. máj. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
21 évesen az egyetemen ismerkedtünk meg, most 25 vagyok. Nem párkapcsolatnak indult, mégis az lett belőle. :) Furcsa és biztos sokan nem hisznek ebben, de én még mielőtt egy szót is beszéltem volna vele, tudtam, hogy nekünk dolgunk van egymással. Ő is azt mondta, hogy ezt érezte. Utólag kiderült, hogy nem egy buli volt még egyetem előtt, amin mindketten ott voltunk. Két egymást követő évben felvételiztünk, mindketten máshová, az első felvételin egyikünk sem jelölte be azt az egyetemet ahol megismerkedtünk, máshova mentünk volna, végül egyikünk sem iratkozott be, majd a következő felvételin bejelöltük és oda már be is iratkoztunk. Szóval valahogy nagyon össze akart hozni minket a sors :) Tudtam, hogy ő az igazi, valami annyira vonzott hozzá, mint még semmi, soha senki máshoz. Még csak hasonlóan sem. Azt éreztem, mintha ezeréve ismerném. Ezek igazából érzések/megérzések voltak, nem az eszemmel tudtam :)
2019. máj. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
17 évesen közös ismerősön keresztül. Akkor nem terveztünk hosszú távra, de valahogy így alakult. Már 3 éve házasok vagyunk és másfél éve szülők.
2019. máj. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%

30 évesen, vàlàs közepén.

Két hét utàn a fele cuccom ebben a hàzban, a màsik fele nálam, tehàt célszerűbb volt áthurcolkodni.

Az első randin említette, hogy lehet visszamenne Németbe.Fájdalmat éreztem.

Akkor tudtam, hogy ez valami olyan érzés, amivel még nem találkoztam.

Azóta eltelt 5 év, mai napig szeretem.

Szereti a kislànyom, a kislànyom is elfogadta őt, ő akkor volt 5 éves.

Az elején inkàbb aludni jártam át ide, a gyerekre éjjel apja vigyàzott, nem akartam rögtön ilyen helyzetbe hozni a gyereket, de alig 2 hónap alatt màshogy alakultak a dolgok.

Egyetlen percét nem bánom ennek a kapcsolatnak, ennyi szeretetet, törődést pàromon kívül csak a gyerekemtől kaptam.

2019. máj. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
53%
Én már kifelé megyek az életből, többet láttam és tapasztaltam. Nincs olyan, hogy igazi, meg élete párja, legfeljebb így alakul, de ahhoz nagyon "alakulóképesnek" alkalmazkodónak kell lenni, hogy a kapcsolat sok évtizedes, netán egész életen át tartó legyen. Nem is igazán tudni, hogy ez e az igazán célravezető, hiszen egy változtatás egészen más lehetőségekkel jár, más lehet a perspektíva. Nem is szabad szilárdan ragaszkodni egyetlen emberhez, hiszen az ő szempontjait is figyelembe kell venni és benne kell lennie a kapcsolatban az elengedés képességének, ami mindkét fél számára kedvező lehet.
2019. máj. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Bálban ismertük meg egymást. Ő 19/N én 21. Ő pedagógiára, én mérnökire jártam. 3 év után házasodtunk. Azt, hogy ő az igazi, csak a kitartó randevúzás és a sok-sok beszélgetés után tudtuk meg. Rég túl vagyunk az aranylakodalmon.
2019. máj. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

ssaa gratulálok :)

Ezt szép volt olvasni.

2019. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
22 évesen, munka kapcsán, nem tudtam, hogy ő az igazi, mert először nem is volt szimpatikus :D Aztán végül is elkezdtünk találkozgatni, megismertem, akkor már szimpatikus volt, de akkor sem gondoltam, hogy ő az igazi. Aztán sok mindent átéltünk együtt, ami igazán összehozott minket. A megismerkedésünk után csak évekkel éreztem azt, hogy ő a társam.
2019. máj. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
42%

17 évesen

Kis futókalandnak indult, de már akkor valami varázslatos vibrálást éreztem közöttünk.

Rá 2 évre újra össze fújt minket a szél

Most 1,5 éve boldogságban vagyunk és a közös jövőnket tervezzük :3

2019. máj. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!