Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családomban egyedül én...

A családomban egyedül én vagyok csendes, vissza fogott. Miért vagyok én ennyire más?

Figyelt kérdés

2019. máj. 23. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Minden ember más, ez teljesen normális.
2019. máj. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Még az ikrek is sokszor teljesen más természetűek.
2019. máj. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a harsány családod nem hagy szóhoz jutni?

Viccen kívül: nem vagyunk egyformák, te visszafogott vagy, de ez nem baj.

A lényeg, hogy legyen szeretetteljes, jó kapcsolatod a családoddal (nekik is veled!) és akkor minden rendben van.

2019. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Èn is teljesen kiütök a családomból. :( :) Teljesen más a felfogásom , s a termèszetem mint a családtagjaim nagy rèszènek , ezèrt nálunk sokszor van nèzeteltèrès ès az erős családi kapocs sincs meg.

De ha tèged szeretnek ,elfogadnak úgy ahogy vagy ès jó kapcsolatban vagytok , akkor semmi okod arra ,hogy ezen rágodj ;) minden ember különbözik a másiktól, ez így van rendjèn :)

2019. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Élettársam teljesen elüt az édesanyjától és a testvérétől.

Ő csendes, érzékeny, nagyon empatikus, értelmes ember.

Az édesanyja és testvére meg harsány, sokszor nagyon közönséges a "humoruk", és kissé beszűkültek, ez feltűnően zavarja élettársamat is. :/

Sajnos ez már többször vezetett durva veszekedéshez, olyankor én békítettem.


Ő korán elkerült otthonról, kollégista volt, szerintem ez is közrejátszott a dologban.

2019. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az alapja legtöbbször az, hogy gyerekkorodban a szüleid nem engedtek kibontakozni, helyetted csináltak dolgokat, a szociális szituációkat helyetted oldották meg, túlbeszéltek, esetleg túlkiabáltak téged. Talán olyanokért kaptál leszólást, amik így alakítottak, például bennem máig megvan hogy 6-7 évesen elakartam mosogatni kedvességből, de anyám teljesen kiakadt és elhordott mindennek, hogy ilyen sz*rul minek csinálom meg.


Ezen felül nagyon sok minden miatt lehet, oviban/suliban milyen környezetben voltál és hogy tudtál beilleszkedni, a tinikorod milyen volt, milyen kulturális közeg vett körül, gyerekként volt-e részed önfejlesztő és önkifejező dolgokban (pl. rajzolás, festés, ilyesmik).

2019. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Riki miller ***** válasza:
előfordulhat hogy örökbe fogadtak
2019. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Lehet, valamelyik ősös is ilyen volt, és te örökölted a tulajdonságait. Ne akarjál nagyhangú lenni, az nem szimpatikus.
2019. máj. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!