Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnak a maradi,...

Mit gondolnak a maradi, idősebb rokonok/meghívottak az esküvön, ha a menyasszonyt az édesenyja vezeti az oltárhoz, pedig az apja is ott van?

Figyelt kérdés
2019. máj. 27. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Azt gondolnak majd, amit akarnak. Bármit teszel lesz valami kötekednivalójuk. Tegyél mindent úgy, ahogy szeretnél, szeretnétek!

Sok boldogságot!

2019. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%

Lehet ők is sejtenek valamit. Ahogy én is: édesanyja / apja... Ugye?


Amúgy azt gondolnak amit akarnak. Ahogy bárki más is.

Nem értem a problémát.

2019. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, akármit gondolnak, az az ő problémájuk, nem a tiétek.
2019. máj. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Kit érdekel?

Esküvőn mindig lesz valaki akinek baja van valamivel. Ha apád kísérne az oltárhoz az lenne a bajuk, hogy a pap beszéde túl modern, vagy a cipőd nude pedig fehéret kell viselni...

2019. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok, hogy ki mire gondolna.
2019. máj. 27. 18:08
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Arra, hogy az apjával nem jó a kapcsolata, csak az illendőség miatt hívta meg
2019. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Szörnyülködnek, meg majd nem tudnak aludni napokig emiatt. Ha meg találkozol velük majd jól megmondják neked, minő világskandalum volt ezen az esküvőn.

Ezért mondom hogy idióta emberekkel egyáltalán nem kell foglalkozni. Egyáltalán meg se hallgasd, ha mégis ne vedd figyelembe. Véleményük semmit nem számít a későbbi életetekkel kapcsolatban.

2019. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
"Csak kíváncsi vagyok, hogy ki mire gondolna." - én személy szerint pont SEMMIRE... ép eszű ember nem azért meg el egy esküvőre (keresztelőre, temetésre), hogy kritizálni valót keressen, az idiótákkal meg egy másodpercig se szabad törődni.
2019. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

TŐLÜNK kérded, hogy ŐK mit gondolnak?

Ekkor az Ezotéria kategóriában kell újra megkérdened, ott foglalkoznak gondolatolvasással.

2019. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

Én értem a kérdezőt. Felméri, hogy vajon mi jutna eszébe a jelenlévőknek ebben a helyzetben.

Én két dologra gondolnék: 1. rosszban van az apjával, 2. nem ismerik a protokollt és/vagy nem érdekli őket.

2019. máj. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!