Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választanotok kellene a...

Ha választanotok kellene a család alapítás és és a lelki békétek megtartása közt melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Valahogy azt érzem kettő nem fér össze hacsak nem dúskál a pénzben az ember.. A leki békét úgy értem h nincs stressz azt csinálok gyakornok s úgy ahogy nekem tetszik. Megmondom őszintén engem az is zavar ha rajtam kívül akárki tartózkodik az aurában vagy a szobában irritál.Nem szívesen költök másra pénzt se energiát se figyelmet.. introvertált vagyok elnem tudom képzelni h vágyhat valaki családra és nem őrül meg közbe a sok stressztől mi a jó abban ... Szeretem a csendet s nehezen viselem el ha akárki beleszól a szabad időm töltésbe ahogy látom a család alapítás maga az őrület stressz rabság ... Néha ha női felmenőim is ha belle akkarnak szólni a szabad időm töltésébe mert pihenek és ők azt gondolják h nem csinálok semmit olyankor agyvérzést kapok a pihenés is tevékenység egy családnál gondolom ez hatványozottabb.Ezt csak úgy tudom elképzelni ha nagyon sok pénzem és alá fölérendelt szerepben.Másképp szerintem pokol.Jelenlegi helyzetben így is néha teljesen egyedül kel lennem h megőrizzem a nyugalmam és lelki békém. Kíváncsi vagyok más is van e így?

#család #nyugalom #lelkikébe
2019. máj. 28. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, kit enged az ember az életébe.

Ha olyannal találkozol, akivel érdemes, érezni fogod. Ha meg nem, akkor nem és kész; nem kell erőltetni.

2019. máj. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen egyetértek az elsővel,ha jön egy olyan személy az életedbe akivel majd ezt eltudod képzelni akkor azt úgyis érezni fogod.Ha pedig nem jön akkor neked nem ez a sorsod,de ezzel sincs semmi baj,ettől függetlenül lehet,hogy párod lesz csak épp gyereket nem fogtok vállalni.
2019. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A család alapítás nem külső hanem belső kényszer. Nem a szülőktől, nagyszülőktől, haveroktól függ, hanem csakis tőled.

Ha nem érzel késztetést rá, akkor mindenkinek az a jobb, ha vársz, és éled az életed. Ha eljön az az érzés, úgyis tudni fogod.

2019. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 grafno ***** válasza:
72%

Nálam fordítva van. Ha nem kell az agyamat pörgetni, a melon, a családon és csak ülök egyhelyben akkor vagyok kiaszott stresszes.

Az engem is zavar ha megmondjak mit csináljak otthon, de általában mindig történik valami. Akkor szoktam a lelki békét pár percig keresni amikor befekszek az ágyba és általában hajnalig meg is tartom.

2019. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a kettő együtt is megy, nem baj?
2019. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
A nyugalmat választottam,párom van,de nem vagyunk mindig egymás seggében,külön szobánk van.
2019. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj ha nem akarsz családot ne vállalj. A saját és a gyerekeid életét is megkeserítenéd vele. Ennek mindenkinek egyéni döntés kellene, hogy legyen.

Nálam a család nem zárja ki a lelki békét, sőt a része az.

De ha hozzádhasonlóan a hátam közepére sem kívánnám nem vállalnám.

Teljes életet lehet élni gyerek nélkül is.

2019. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Te nem introvertált vagy hanem kisé magas lóról beszélsz női felmenöim, illetve zavarnak ha hozzád szólnak ,oda ne rohannjak,gondolom otthon laksz és ha meg kérnek hogy néha segítsék már rögtön falra mászol.lakj egyedül távol mindenkitöl az mindenkinek jobb lenne.
2019. máj. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
Én családot és gyerekeket választottam .így is van olyan időm amikor olvashatók,tv nézzétek pihizek.
2019. máj. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én a lelki békét választottam.
2019. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!