Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom mellettem áll ki a...

Barátom mellettem áll ki a testvérével szemben ezért utál. Hagyjam rá?

Figyelt kérdés

Felnőtt emberek lennénk azonban a sógor hajlamos beszólogatni, amit néhányszor már sírva mondtam el páromnak aki mostanában elég erélyesen lép fel a védelmemben. Szerinte sem normális amit a testvére csinál. Emiatt azonban egyre nagyobb a feszültség...

Kerül minket elég feltűnően,nem beszél a párommal sem. Hagyjuk rá vagy próbáljunk meg vele elbeszélgetni? Nálatok volt hasonló?



2019. jún. 4. 01:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Neked nincs szad?! Mit sirsz?! Szepen allj ki magadert es kuld el a francba! Vagy felsz valamitol???
2019. jún. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Mi olyant tud beszólni,amin sírni kell ?
2019. jún. 4. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Engem is érdekel, mit szólt be, ami miatt sírtál. Örülj neki hogy a a párod kiállt melletted.
2019. jún. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát négyes beléd se sok értelem szorult.
2019. jún. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sógornak életében először határokat húztak, naná h durcás. Nem szólogatunk be senkinek, pláne családban.
2019. jún. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

1. Értelmes, felnött nö nem sír, mert valaki beszólogat neki.

2. Képes kiállni saját maga mellett és leállítani a sógort.

3. Ha a párod szólt neki, és ez nem tetszik a sógornak, akkor nem kell vele foglalkozni.

4. Ha kerül benneteket, az csak jó, miért kellene eröltetni a kapcsolatot?


Szerintem ideje lenne, hogy végre felnött légy, és ne úgy viselkedj, mint egy kis óvodás!

2019. jún. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Férjem is mindig kiáll mellettem. Anyósommal meg tudtuk beszélni felnőtt ember módjára, vele azóta is jó a viszony.

Sógornőm úgy hülye, ahogy van, egyikünk sem beszél vele. És ez így van rendben.


Minek erőltetni ami nem megy?

2019. jún. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és ha nem beszéltek, nem fog beszólni, nem lesz sírás.

Probléma megoldva.

2019. jún. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

Odáig jó, hogy a párod melletted van, de kiállni magadért elsősorban magadnak kell, ha azt akarod, vegyenek komolyan, mint felnőttet és tiszteljenek, mint embert.

A női szerepnek az a tartozéka, hogy majd jön a lovag, aki kiment a bajból, a mesevilág része, erre nem érdemes életet építeni (és főleg nem eszerint kéne nevelni a lányokat).

Persze meg lehet próbálni elbeszélgetni vele és kideríteni, mi a baja (mással is így bánik, vagy csak veled?, esetleg pont azt próbálja elérni nálad, hgoy egyszer állj ki magadért és ne sirogatós kislány módjára valakinek a szoknyája mögé bújj?), hátha lehet jobb alapokra helyezni a kapcsolatot, de ezzel talán olyan családtagnak/barátnak érdemes próbálkoznia, aki nem elfogult/érintett a dologban (hiszen a férjed nem pártatlan, vele nem feltétlenül beszél nyíltan a testvéred, akár azért, mert nem akarja megbántani).

2019. jún. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, a barátodtól beszélsz, tehát NINCS sógorod!

A barátod testvérét pedig küldd el melegebb éghajlatra, ha beszólogat (sírás helyett)!

2019. jún. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!