Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszekedés a szüleim és a...

Veszekedés a szüleim és a barátom között?

Figyelt kérdés

A barátom és a szüleim összevesztek egymással. Az hogy min az most lényegtelen mert nem is azon van most a sértődés, hanem hogy mindkét fél mondott a másiknak rosszul eső dolgokat. Most kb szóba se állnak egymással, én ugrálok mindenki között.

Már teljesen kétségbe vagyok esve. Próbáltam már hatni rájuk észérvekkel, a velem lévő kapcsolatukkal hogy így hova fog tartani de semmi.

Mindegyiknek a saját haragja a legfontosabb és persze mindkét fél azt mondja hogy a másik mondott rosszat, ő nem.

Nem hiszem hogy ez magától megoldódna, mert mindkét fél nagyon makacs, ezért is írok már itt mert már teljesen elvesztem.

Én nem akarom hogy innentől kezdve kerüljék egymást, főleg hogy komoly kapcsolat (4év)

Köszi a válaszokat:)



2019. jún. 6. 09:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
52%

Hát a veszekedés tárgya ilyenkor nagyon is számít ha tanácsot kérsz, mert így képtelenek leszünk bármi tanácsot adni, ha nem tudjuk kinek volt igaza-

Így csak 1 tanácsot tudok adni. A családod mindig a családod marad, főleg ha alapjáratban jóban is vagytok. A párod viszont az évek alatt bármikor elhagyhat vagy te hagyod el. Lehet nem fog bekövetkezni, és leéltek 50 évet együtt, de lehet 10 év múlva ott hagy, vagy te hagyod el. De anyud- apud amíg élnek a családod lesz. Ezt mérlegeld mindig.

2019. jún. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Azért írtam hogy nem számít, mert azt normálisan elkezdték megbeszélni.(Már egy jó eredmény is lett hogy mi a megoldás) Csak aztán jött egymás megsértése és most kb. mutogatnak egymásra hogy csak a másik mondott rosszat és nem értik meg hogy mindketten beszóltak a másiknak. Persze mindenki védtelen ebben az egészben
2019. jún. 6. 09:24
 3/36 anonim ***** válasza:
45%
Hat nem tudom, en nem turnem, hogy a pasim “osszevesszen” a csaladommal. Lehet velemenye, elmondhatja kulturaltan de veszekedjen a sajatjaval.. alapveto tiszteletbol (irantad) nem kellene, hogy veszekedjen. El sem tudom kepzelni ... ha a baratom valmiert anyukammal nem ert egyet, elmondja, hogy o mashogy gobdolja. Majd hazaerunk es lehet kicsit vehemensebben elmondja nekem is, de sosem veszne ossze egy nala idosebb, nekem fontos szemellyel.
2019. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
79%
Hány évesek vagytok? A szüleiddel élsz vagy a barátoddal?
2019. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
47%

Nekem olyan kapcsolatom nem volt,aki vitába keveredett volna anyámmal,mert különben nem lett volna a barátom.Elvárom hogy abban a minimális időben amíg találkoznak,normálisan viselkedjen mindenki.Most nincs kapcsolatom,de az utolsónál a pasi beszólt egyszer valamit anyámnak.Nem volt durva annyira,de anyámnak igaza volt,hogy egy ilyen ember neki ne szóljon be a semmiért.Ez volt az egyik pont visszagondolva a több pont közül,ami vészcsengő volt hogy nekünk nem kell kapcsolatban lennünk.

Tehát összességében nem tűröm el hogy valaki pocskondiázza anyámat.A barátodnak kellett volna okosabbnak lenni,és tűrtöztetnie magát.Illetve ha lenne lányom,és a barátja ilyen stílust engedne meg magának,többet nem jöhetne.

2019. jún. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Ez egy hosszú beszélgetésnek indult. Sokáig tűrte hogy csak a szüleim mondják a véleményüket aztán robbant ő is a tűrések után.

21 és 24 évesek vagyunk. Igazából a hét egyik felén az én szüleimnél vagyunk mindketten a másik felén az övénél. De most ezután jelenleg ő csak a saját szüleinél van. (Jövőre tervezzük a költözést)

2019. jún. 6. 09:41
 7/36 anonim ***** válasza:
38%
Ez esetben a barátodnak kell bocsánatot kérnie.
2019. jún. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mindegy kinek kell amíg egyikse akar :/
2019. jún. 6. 09:55
 9/36 anonim ***** válasza:
46%
Akkor két lehetőség van elotred: vagy vége vetsz a kapcsolatodnak és a szüleiddel normális lesz a kapcsolatod, vagy teszel a szuleidre és a fiúdat választod
2019. jún. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
94%

Pedig sokat számít, min robbant ki a balhé.

Ha azon, hogy megint nincs visszahajtva a wc ülőke, akkor óvodás szinten van az egész társaság.

2019. jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!