Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám anyukámnak...

Hogyan tudnám anyukámnak megmondani, hogy van egy barátom?

Figyelt kérdés
Kicsit hülye kérdés igen,tudom de én anyukámmal nem vagyok olyan jo anyja lánya kapcsolatban,és ezért is,hogyan tudnám neki elmondani? Azabaj,hogy anyum még kis 5éves gyereknek néz,szoval nem tudom mit reagálna :S ha valaki tud jó ötletet,hogyan kezdeném neki el,irjon :)
2008. nov. 12. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

én pont ebben a szituban voltam mindig is.

anyukámnak mondtam el utoljára mindent, valami miatt olyan rossz volt neki elmondani. álltalában rá is jöttek hogy van barátom mert állandóan hívott valaki, és hagytam hogy ök vegyék fel a telefont, így tudták ki az éppeni. ha komoly volt és bemutatni szándékoztam, akkor el kellett mondanom. olyan idöt választottam, hogy ne tudjunk róla sokat beszélni.

érdekes ez a szitu. voltam férjnél és lett egy újkapcsolatom, mikor már tudtam elakarok válni. elöször anyuéknak akartam elmondani mielött a férjemmel közlöm. és megértettek, nagyon furi volt de mellettem álltak rögtön, egyett nem értettek velem, de mindig mellettem álltak. nagyon tartottam anyukámtol de pozitívan, igaz párszor még próbálkozott hátha helyre jön a házaságom, de mikor látta hogy az új párommal milyen boldog vagyok, nem eröltette tovább, söt amiért otthagytam a férjemet is megértette.

pedig az én anyám nem egy egyszerü anya.


szóval úgy mond el neki, mikor egy óra múlva programja lenne, így max egy félórátok lesz átbeszélni, azt meg kibírod.

2008. nov. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Én a beszéljük meg híve vagyok. Persze attól is függ, hogy hány éves vagy.. Szerintem ha látja, hogy jól megvagytok, meg nem megy suli rovására, nem lesz ellenvetése, hisz ez az élet rendje.

Ha mondjuk 12 éves vagy az már nehezebb dió...

2008. nov. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

Talán szakaszonként elmondhatnád neki.Pl.:Első nap csak annyit,hogy megismerkedtél egy tök aranyos fiúval.Második nap,hogy te többet érzel már mint barátság.3.nap hogy beszéltél vele és ő is többet érez.4.nap hogy összejöttetek.

vagy

Ha régebb óta ismered,és látásból anyukád is,akkor mondhatnád neki minden kerülőút nélkül.Anya.Tudod van az a szomszéd pasi(vagy sulis társ stb.)és képzeld összejöttünk

/pici cutte/

2008. nov. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok :)

És valahogy,meg póbálom neki elmondani :)

2008. nov. 12. 16:41
 5/14 anonim válasza:
100%

Nem vagy már kicsi ahhoz hogy barátod legyen.Ezt anyukád is biztosan tudja. De így könnyebb neki ha a homokbadugja a fejét.Akkor nem látja hogy a kicsi lánya lassan felnő.Én sem voltam jobb helyzetben anno.

Egyszerűen állj elé és mond azt:

Anyu !

Van egy barátom, szeretném hogy tudd.16 éves korban ez normális.Ha szeretnéd tudni ki az vagy beszélni a témáról akkor szólj. Vagy valami hasonló kerek perec módon állj elé.(De soha ne mond hogy nem vagyok már gyerek!!)

2008. nov. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szió:) annó ebben a helyzetbe voltam...és utólag mint tudjuk könnyű tanácsot adni:)

de azért megpróbálom:) szóval én sem vagyok valami jó viszonyban édesanyámmal, igy én el sem mondtam hogy van barátom...(ne érts félre, nem titkolóztam, bújkáltam csak nem mondtam meg kerek perec)...állandóan beszéltem erről a srácról, hogy jön Ő is ide is oda is...egy idő után azért már sejtette a dolgot:) egy nap a tömbház előtt véletlenül találkoztak, akkor mutattam be őket egymásnak...és azóta tudja:) ha fejét a homokba dugja akkor nincs is mit erőlködni igazából...

csak elmondom, a helyzetem ma sem sokkal jobb, pedig már több mint egy éve együtt vagyunk, és 18 vagyok...csak viszonyitási alapként mondom...

sok sikert, bátorságot, és boldogságot a pároddal:) ÜDv

2008. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

-Anya!

-Tessék,kislányom,mondjad!

-Van egy barátom...


Nem olyan bonyolult ez:D

2008. nov. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)


Szerintem mondd azt neki, hogy: Anya, majd ha ráérsz szeretnék veled beszélni valamiről.

Aztán amikor beszéltek: Szeretnék neked bemutatni valakit, aki elég közel áll hozzám / sokat jelent nekem és nem szeretnék titkolózni. vagy nem bemutatni, hanem beszélni valakiről.

De nem árt hozzátenni, hogy még az elején vagytok meg hasonlók:D szóval biztosítani anyukádat arról, hogy nincs köztetek testi kapcsolat :DDD ha van akkor... hát sztem ne egyszerre mondd ezt el, max ha jól fogadja és rákérdez.

2008. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején 16 évesen a hidegpolitikát alkalmaztam, és abszolút hatásos volt:) Közöltem, hogy van egy srác aki tetszik nekem, és én is neki, este elmegyek vele sétálni. Utána eltelt két nap és áthivtam a párunkat magunkhoz. Majd anyám hazajött a munkából, mi meg eléállitottunk, és mondtam anyámnak, hogy ő itt a kedvesem xy! Hát mit ne mondjak anyám rendesen ledöbbent,de köntörfalazni én se tudtam volna, meg apránként beadagolni, szerintem ez egy elég jó módszer.
2008. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Anya azt akarom mondani hogy barátom van!

nem tom mit kell ezen túl spilázni én nem is mondtam neki csak jött és bemuttattam anyuéknak elmentünk vacsizni miko hazajöttem kérdezgettek róla:Hol lakik? Mivel foglalkozik? oszt levan zárva

pedig én is rosszban vagyok anyámmal

2008. nov. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!