Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyat, hogy egy...

Ismertek olyat, hogy egy férfi és egy nő fiatalabb korukban szerelmesek voltak, de végül mindketten találtak másik párt és velük alapítottak családot, viszont a férfi lánya és a nő fia, tehát a fiatalok összejöttek egymással?

Figyelt kérdés
Én konkrétan ilyenről nem tudok, de érdekel hogy lehetséges-e és hogy nem faramuci helyzet. Tehát lehet-e ez kínos, hogy ha házasságra kerülne sor, a leendő nász és nászasszony valamikor szerelmesek voltak, és a gyerekeik teljesíthetik be az ő valamikori szerelmüket.
2019. jún. 9. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem teljesítik be a szülők szerelmét. Ez egy faramuci látásmód.
2019. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem teljesítik be a szüleik szerelmét, mert az a szülők szerelme volt. Ez totál hülyeség.
2019. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Megveszem ezt a nőt sorozatból született az általad feltett kérdésre az ihlet? :D Viccet félretéve nem, és ha lenne is, a gyerekeik nem teljesíthetik be az ők szerelmüket. Viszont tudok olyan házaspárról, hogy a férfi anyja és a nő apja összeházasodtak, de a fiatalok szétmentek.
2019. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Tudod mi a faramuci szó jelentése ? Nézz utána.
2019. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Talán te nézz utána okoska.
2019. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem nagyon van ilyesmi. A kérdést nem filmből vettem egyébként, bár ahogy írtátok valóban lehetne egy szappanopera alapja... Csak kíváncsi voltam hogy lehetséges-e, de igazatok van, ez tényleg nem a korábbi szerelem beteljesedése lenne.
2019. jún. 9. 18:43
 7/11 A kérdező kommentje:
Azzal együtt sem gondolom hogy bárkit is provokáltam volna a kérdéssel, max höjeségnek lehet tartani, de a kioktatást meg a személyeskedést talán mellőzzük, ez azt hittem itt alap.
2019. jún. 9. 18:47
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat hallottam hogy a férfi elhagyta az első menyasszonyát egy másik nőért, akinek volt egy akkor 10 éves fia. Évekkel később, 24 évesen a fiú összejött a nevelőapja első menyasszonyával, aki 38 volt akkor. Az férfi meg totál féltékeny volt.
2019. jún. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NEVEM: Senki! ***** válasza:
Ha már "faramuci" helyzetek!!! < -- > Én jobban SZERETEM a Muci farát mint a "faramuci" helyzeteket!!! Viccet NEM félre téve de komolyan válaszolva ehhez hasonló helyzetben élnek/éltek a közvetlen szomszédaink!!! Mindkettőnek -- > (Tehát a nőnek is és a ffi.-nek is van 1 - 1 gyereke az előző házasságukból és ők nevelték mindkettőt tehát a hölgy lánya meg az úriember fia kvázi testvérek/mostoha testvérek lettek! Együtt nevelkedtek kifejezetten pici koruk óta. Azóta már 25 éves házasok és "term." gyerekük is van így a hölgynek is és a férjének is a saját unokájuk egyben a mostoha unokájuk IS!!! Szóval ebből IS látszik, hogy JOBB(!) a Muci fara mint a "faramuci"- (helyzet)!!!
2020. jan. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A párom apja járt anyámmal a 70-es években. Elég komoly volt, de após kártyázott, ivott (ma már nem) és anyám kidobta.
2022. máj. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!