Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki egyedül menni kísérő...

Nem ciki egyedül menni kísérő nélkül egy barátom esküvőjére?

Figyelt kérdés

Idén szeptemberben lesz egy számomra nagyon kedves barátnőm esküvője, amire meghívást kaptam. Barátom nincs, így mindenképp egyedül érkeznék. Attól tartok, hogy mit kezdek ott egymagamba? Nyilván a családját nagyjából ismerem, de ők nem velem lesznek "elfoglalva", hanem az ifjú párral. Barátnőm barátnőit szintén nem ismerem, még nem is találkoztam velük, illetve ők is a párjukkal/férjükkel érkeznek. :/

Hirtelen még az is megfordult a fejemben, hogy nem megyek el, de aztán átgondoltam és biztos elmegyek, nem akarom megbántani a barátnőmet, még akkor is ha egyedül ülök majd az asztalnál :D

Esetleg ha lenne bármi ötleteteket/tippetek azt szívesen venném! :)

23/N



2019. jún. 19. 11:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
80%
Nem ciki. Esélyes hogy lesz ott elég ember, akikkel lehet beszélgetni, ismerkedni
2019. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
7%
Egy 23 éves lánynak nem ügy felszedni addig valakit.
2019. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
33%

1.: NEM!

2.: Nem tudsz keríteni valakit addig? Ingyen kaja/pia, erre bárki ugrik.

3.: Minek vinnél pasit, mikor ott is lesznek bőven? Tengerbe vizet?

2019. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
95%

Nem gáz egyáltalán. Lesz majd ülésrend, nem fogsz egyedül ülni.

Barátkozni is tudsz, meg szerintem akik párral érkeznek is ugyanúgy tudnak beszélni veled, ne aggódj.

Tényleg gáz lenne és megsértenéd, ha nem mész el.

Valami random pasit csak ezért ne szedj fel, majd eljon a te időd

2019. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
4%
Szedjél fel valakit.ingyen kaja,pia,dugás,szopás egy napig . Én kapható vagyok.
2019. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
93%
Hol szentírás az, hogy akivel mész az feltétlenül a pasid kell, hogy legyen? Lehet egy haverod is, csak akad egy.
2019. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
82%

Addigra simán lehet valakid, vagy ha mást nem akkor ott lehet hogy valakivel összejössz és el leszel vele a lagzi idején, aztán párkapcsolat is lehet belőle :)

Emiatt ne görcsölj. Nem vagyok sokkal idősebb nálad, de elmondom neked a legjobb barátnőm esküvőjére én is egyedül mentem el, mert akkor per pillanat nem volt senkim. Hozzáteszem hogy a vőlegény egyik haverja is egyedül ment el vendégként, ráadásul ő volt a tanúja, de nem volt neki senkije, és a lagzi alatt teljesen spontán elkezdtünk beszélgetni, és a végén amikor már bemelegedett a buli akkor már együtt táncoltunk, meg hülyéskedtünk és a vége az lett hogy már a randit terveztük, és össze is jöttünk nem sokkal később :)


Szóval nyugi :)


Ha meg esetleg mégsem érzed jól magad akkor legalább a szertartáson legyél ott, meg a lagzi elején kb 1 órát valahogy bírj ki, és ha nem látod úgy hogy jól alakulna vagy nem érzed magad túlságosan jól akkor elköszönsz és elmész. Ezen annyira nem sértődhet meg, mert a lényeges részén ott vagy velük, tehát erre nem igazán sértődhet meg. Szerintem ennyivel tiszteld meg a barátnődet hogy legalább a szertartásra elmész meg a lagzi elejét velük töltöd.

2019. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudsz egy barátnőt elvinni magaddal?
2019. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. A mi esküvőnkön is volt olyan, aki egyedül jött, mert éppen nem volt kapcsolata.
2019. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
34%

Cikinek nem ciki, de ha nem szeretsz egyedül üldögélni egymagadban akkor csak találasz valakit akit eltudsz vinni magaddal.

Testvéred, barátnöd, kollégád?

2019. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!