Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok egy örök vesztes...

Miért vagyok egy örök vesztes egész életemben?

Figyelt kérdés
Én vagyok az az ember akinek az életeben sosem jön össze semmi. Se egy jó munka, se egy jó párkapcsolat. Egész életemben csak gúnyolódtak rajtam a csendességem miatt az iskolában, gimiben is. Diplomám nincs, csak szakmám. Lehet ha diplomám lenne még a férfiaknak is jobban kellenék. De akikkel jártam is engem csat átverni, hazudni tudtak. 5 hónapos volt a leghosszabb kapcsolatom is. Nekem csak az jut hogy mások boldogságát nézzem egész életemben, én meg mindig egyedül vagyok. 27 évesen már vénkisasszony vagyok.
2019. jún. 23. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Én is 27 vagyok, és még kapcsolatom se volt.:D Annyira nem frusztrál, inkább az, hogy barátaim sincsenek, akikkel beszélgetni tudnék.

Nem vagy egyedül. Én is csak bénázok egész életemben. Eleinte velem volt a baj, mostanra meg már a körülmények nem teszik lehetővé, hogy normális kapcsolatokat építsek ki.


Neked azt javaslom, hogy ne keseredj el. Drukkolok, hogy találj valakit!:)


27/L

2019. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Mert:

"örök vesztes vagyok"

"sosem jön össze semmi"

"csak átvertek, hazudtak"

"egyedül vagyok"

"vénkisasszony vagyok" stb


- ezek mind csupa negatív spirált generálnak és minél többször hangoztatod, annál jobban fut nálad/az életedben ez a program.


Nem (csak) az megy férjhez, aki szép, aki diplomás, hanem az, aki képes elhinni magáról, hogy megérdemli és pozitív kisugárzásával, barátságos, kedves lényével képes szeretetet ADNI anélkül, hogy cserébe elvárna valamit.


Mert a pozitív az pozitív dolgokat vonz, a negatív, a kesergő, meg még több bajt okoz magának....


Ha változtatsz a gondolkodásodon, a hozzáállásodon és a jót mantrázod magadnak egész nap, akkor meg fogod tapasztalni, hogy pár hét alatt elmúlik a rossz és egyre több jó áramlik majd be az életedbe.


Ne nézz tévét, se rossz híreket, csakis vidám dolgokkal foglalkozz, tartsál állatot, találd meg azt, aminek örülhetsz pl. ha van kezed, lábad, él még a szülőd, egy szép dalt, egy jó filmet vagy a szomszéd néni virágoskertjét stb.


Ha majd a jóra koncentrálsz, azt is fogod megtapasztalni, de ha rosszat vársz, az is fog bekövetkezni.


Saját tapasztalat!

2019. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Biztos találsz valakit még nagyon fiatal vagy. Addig is szerintem keress olyan programokat amit egyedül is tudsz csinálni vagy nem feltétlen kell hozzá párkapcsolat.

Ha egy internetes társkeresőre regisztrálsz, 27 éves lányként, rengeteg üzenetet fogsz kapni.

Munka szempontjából pedig szintén nem vagy még öreg, megcsinálhatsz egy diplomát is ha ez az álmod, jelentkezz valamelyik keresztféléves képzésre.


Ha ez vigasztal nekem se volt még hosszabb párkapcsolatom 2 hónapnál, pedig nálad idősebb vagyok.

31F

2019. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Azért csak óvatosan a pozitív gondolkodással.

Az a fajta hurráoptimizmus, amikor elfojtjuk a negatív érzéseket, amikor nem vagyunk önazonosak, amikor hazudunk magunknak, hogy a "szar nem büdös", az csúnya zsákutca és nem vezet sehová.

Saját tapasztalat.

2019. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
A legfontosabb hogy ne legyél ronda , akkor minden megoldódik egy csapásra
2019. jún. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Elmondok neked egy rövid történetet, hátha megérted a lényegét.


(Sajnos) ismerek egy nőt. Csúnya, férfias arcvonások, bandzsa, sötét szemek, krumpli orr, seszínű haj. Alakra nem kövér, viszont semmi formája. A kezei ocsmányak. Az apja még kiskorában lelépett a családtól, az anyja sose szerette annyira, mint az öccsét, és mindent magának kellett elérnie az életben, mert őt nem támogatták, ellentétben a testvérével.


Tudod mi a különbség közted és közte? Hogy ő boldog. Tudod miért az? Mert nem azt hajtogatja folyamatosan, hogy neki semmi sem jön össze, magasról tesz mások véleményére, nem mások látszólagos boldogsága a mérce számára. Tett a céljaiért, képezte magát, felfelé tört. A borzasztó előnytelen külseje ellenére akkora önbizalma van, mint egy ház.

Te meg azért tartasz ott, ahol, mert semmi hited nincs saját magadban, és folyton másokhoz méred magad. 27 évesen már temeted magad.

Keresd meg azokat a dolgokat magadban, amik megakadályozzák azt, hogy jól érezd magad. Tele vagy komplexusokkal a diploma hiánya miatt: ha ennyit jelent számodra, válassz egy szakot ami érdekel, és végezd el levelezőn (ott a leghülyébbekkel is sokkal normálisabbak a tanárok). Ha nem tetszik a külsőd, változtass. Rengeteg segítséget kapsz a neten az életmódváltáshoz, az edzésekhez, a helyes sminkeléshez stb. Ha szar munkád van, ne félj váltani.

Ha megkeseredett vagy és boldogtalan, ez meglátszik rajtad, és nem fogsz egy pasinak se kelleni. Azonban ha végre egyenesbe jössz önmagaddal, megváltozik az egész kisugárzásod, és sokkal könnyebben megy a párkeresés.


Ja, az a nő akiről írtam, májusban férjhez ment, és nemsokára gyereke is fog születni, ezenkívül jó munkája van. Mint mondtam, se jó külső (a közvélemény szerint ugye csak ezzel lehet vinni valamire), se jó családi háttér nem volt mögötte. Ha ő meg tudta találni a boldogságát, te is képes leszel rá. Akaraterő és kitartás.

2019. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerinted ki kíváncsi egy besavanyodott, negatív, saját magát is ócsároló emberre? Az a baj veletek, hogy az önsajnálatba lubickoltok. Ha nem panaszkodhatnál, még jobban befordulnál.
2019. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fent mindent elmondtak, ezek után nekem annyi hozzáfűznivalóm lenne, hogy gondolkodj el magadban, hogy ezek után változtatni akarsz-e magadon, vagy csak kiírtad a kérdést, hogy sajnálgassanak az emberek és ha nem tetszenek a válaszok, akkor sodródsz tovább az önhazugsággal ringatott medredben. Te döntöd el.
2019. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az 5 hónap inkább csak ismerkedésre elég. 5 hónap elteltével vagy előbb megmondják köszi a lehetőséget, ennyi volt. Lehet olyan a személyiséged, természeted amitől mindenki menekül.

Kevés embernek van jó munkája.

2019. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem miért minősül önsajnálatnak az, amit a kérdező kiírt. Tényleg van olyan, hogy az embert semmibe veszik, akármit csinál, a tőle telhető legjobban alakít, és mégis ő a nemelégjó. Ő álljon talpra és mosolyogjon a világra, ami csak citromot ad neki?

Néha igenis jogosan hömpölyög az az "önsajnálat"-folyó... Akármennyire is visszatetsző ez olyan emberek szemében, akik nem szenvednek ilyen gondoktól.

2019. jún. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!