Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágyik sok magyar nő...

Miért vágyik sok magyar nő külföldi férfire ahelyett, hogy a magyart értékelné?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 19:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%
Csak nézz rájuk! (a magyar férfiakra) Az egyik szerencsétlenebb mint a másik és egy csóró parasztok is amellett. Nekem külföldi pasim lesz!:D
2010. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
azért mert a magyar férfiak semmmit enm csinálnak még le se szarnak amikor a külföldiek még a lábad nyomát is tisztelik (:
2010. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
36%
Kedves elöttem szóló....te aztán egy jó nagy lotyó lehetsz.Csak a pénze miatt kell neked külföldi pasi?!Akk kívánom hogy szedjen fel valami gazdag iraki pasi, és utána adjon el k.rvának ;) (Annak biztos jó lennél). te biztos olyan k.rva gazdag vagy.
2010. júl. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
A normális nőt az érdekli hogy mit érez. Arról pedig egy nő sem tehet ha egy külföldibe szeret bele. Szerintem nincs jogod ezért megszólni. Te mit szólnál ha előírnák neked kivel legyél?
2010. júl. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%

1. vagyok

Ja megjöttek a magyar férfiak!

Azért mert valakinek véleménye van le kell pontozni?

2010. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
65%
Na első válaszoló, elég ostoba vagy. Hát Sokan kimennek dolgozni.. és ott ismerik meg a leendő párjukat is, Sokan meg a pénzért, mint a kedves 1. válaszoló.
2010. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
na igen, a magyarok valóban taplóbbak sokkal, így az igényesebb nők külföldit választanak
2010. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

Az a magyar pasi, aki tényleg udvarias, jólnevelt, mégis férfias, v.milyen rejtélyes oknál fogva nem nyerő a lányoknál. Én azt tapasztaltam, hogy itthon sok nagyképű, sötétagyú, bunkó srác van, és ez v.miért nagyon bejön sok lánynak. A külföldi pasik, akkor is, ha nálunk járnak, Magyarországon, sokkal előzékenyebbek, jókedvűbbek, mint a hazaiak. Most nincs senkim, de az biztos, hogy ha megismerkedem egy sráccal, azért biztosan nem fogom kikosarazni, mert esetleg nem magyar.


20/L

2010. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
A magyar férfiak többsége bunkó, részeges, trágárul beszél, nem dolgozik, kiszolgáltatja magát, nem tiszteli a nöket - ezek közül hogy lehetne jól választani? Persze van normális is, de elég ritka, és nekik meg megvan a feleségük, és ki is tartanak mellette.
2010. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
98%
Én azokat a férfiakat értékelem, akik ezt megérdemlik. Lehet az bármilyen nemzetiségű, bár még sosem volt külföldi barátom, de így kifejezetten nem is vágyom rá. De ha úgy hozná az élet boldog lennék hogy megismerhetek egy másik kultúrát, országot ő általa.
2010. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!