Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem értem a férjem,...

Egyszerűen nem értem a férjem, ő meg azt mondja h én nem értem meg őt. Kinek van igaza kívülről nézve?

Figyelt kérdés
Szüleim házában lakunk van két gyerekünk. Két kocsink van mindkettő felújításra szorul.. Férjem tervezi, hogy visszamegy külföldre dolgozni, hogy többet keressen. Tervezzük, hogy veszünk házat és a két kocsit is úgy fel tudjuk újítani. Az egyik autón van autóhitel + 600000 A hitel. Most férjem kitalálta, hogy 80000 Ft-os motorjogsit akar + 600-700000 Ft-os motrot és ki van akadva h nem engedem.
2019. júl. 2. 18:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
92%
Neked. A férjed nem tud várni a motoros jogaival míg lejár a hitel és lesz pénzetek?
2019. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
94%
A jogsi és a motor a külföldi munkához kell?
2019. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Ez állítólag az új "hobbija" És nem engedem neki, hogy legyen hobbija. Látta a munkahelyén, hogy páran azzal járnak és azt akarja h őt is megnézzék...vagy valami ilyesmi
2019. júl. 2. 18:57
 4/39 anonim ***** válasza:
13%
Te dolgozol? Jövedelmed mennyi?
2019. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Nem tudom h kerül ide de igen mindketten dolgozunk. 1. ház részemről 2. kocsifelújítás. És semmilyen motrot nem fogok most engedni.
2019. júl. 2. 19:01
 6/39 anonim ***** válasza:
94%
Én ebből annyit látok hogy anyagi gondjaitok vannak- a gyermek is fontos tényező- a férjed meg hobbira ki akar adni egy csomó pénzt. Akkor kell hobbizgatni ha a gyerekek biztonságát ez nem veszélyezteti anyagilag.
2019. júl. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Utolsó pont így van. És nem fogja fel...
2019. júl. 2. 19:08
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Az a 80 ezer csak az alapár, annál sokkal többe lesz az a jogsi. Gondolom a motort sem újonnan venné, tehát az is alul van kalkulálva. És akkor még nem beszéltünk a védőfelszerelésről, ha nem akar ottmaradni egy bukás után, ami megint csak több százezres tétel. Egyébként az is furcsa, hogy az autó felújításra szorul, de még elég komoly hitel van rajta. Az is használtan lett véve, hitelre? Csak mert egy új autó nem igazán megy tönkre a hitelidő alatt, hacsak nem 10 éves folyósítást választottatok.


Szerintem nyugodtan kijelenthetjük, hogy a férjed el van szállva. Anyagi csőd szélén álltok, hitelt kell fizetnetek, mindkét járművetek felújításra vár, de a férjed milliókat költene a motorra. Ez így irreális, akárhogyan is nézzük.


A külföldön jól meggazdagodik majd dologról meg annyit, hogy mindenki ezzel takarózik, amikor hirtelen nem létező összegeket kéne elővarázsolnia a semmiből.

2019. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
96%
Egyertelmuen neked van igazad. A ferjed ugy viselkedik, mint egy 15 eves fiu, aki lazad a szülei ellen..
2019. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
65%
Én meg úgy gondolom, hogy ha anyagi helyzeteteket tekintve nem is most van ideje a motorvásárlásnak, azért ez a "nem engedem" felnőtt emberek között egy kicsit necces hozzáállás. Szerintem inkább üljetek le, és beszéljétek meg, hogyan juthatna ő is közelebb ahhoz, amit szeretne. Az egy dolog, hogy most nem praktikus, de azért nem kell a másikat kvázi lehülyézni a vágyai miatt.
2019. júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!