Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik kapcsolatot tartjátok...

Melyik kapcsolatot tartjátok stabilabbnak a két helyzet közül?

Figyelt kérdés

Amikor a házas felek között nincsenek valós érzelmek (eleve nem sok volt vagy később megszűnt) azonban rengeteg pénz felett rendelkeznek, mert közös cégük van, vagy csak az egyik fél a tehetősebb és a másik ebbe beletörődött.

Vagy azt, amikor egyébként összetartóbbak a házas felek, csak kevés a pénzük és emiatt folyton veszekednek hogy mire mennyi jusson, adott esetben el is adósodhatnak.

Tudom hogy konkrét helyzetfüggő a dolog, de próbáljatok válaszokat adni. Két kissé sarkított példa, de valójában egyik sem ritka.


2019. júl. 5. 19:27
 1/5 anonim válasza:
74%

Talán az első.

A nem létező érzelmek már nem tudnak hova romlani, viszont egy mély érzésű kapcsolatot a pénz miatti veszekedés nagyon tönkre tud vágni, egy újabb csalódás, újabb sérülés.

Ha nagyon muszáj, én az elsőt választanám, de nem jó szívvel.

2019. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyik kapcsolat sem jó, és előbb utóbb szomorúsághoz vezet.

Szerintem az a legjobb, ha mindkét verzióban a felek közösen megoldást találnak. Az elsőben különválnak, és osztoznak társtulajdonosként, élik külön az életüket. A másodikban pedig megpróbálják fejleszteni magukat, és nem belemenni minden hitelígéretbe, és addig nyújtóznak, ameddig a takaró ér, nem a feleslegbe beleszülni a kölköket stb.

Mindenre van megoldás, csak akarni kell, és nem megelégedni a szrral, ami van.

2019. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, a gyerekkel már azért sem "bonyolítottam" a példákat mert ők sajnos mindenképpen megszívják...
2019. júl. 5. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:
1
2019. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyes
2019. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!