Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha tudom hogy...

Mit csináljak ha tudom hogy anyám csalja az apámat?

Figyelt kérdés

Kb egy éve anyu telefonja nálam volt és érkezett egy üzenet az egyik barátnőjétől ami kicsit gyanús volt. Beleolvastam az üzenetekbe és ilyeneket írt hogy “nem tudom mi legyen vagy várok amikor ír és ha talizunk hátha lesz valami, vagy végleg lemondok róla”.

Aztán kb egy hete a gépnél ültem, és láttam hogy anyám saját magának küldött üzenetet, megnéztem és ilyen viber screenshotok voltak egy péniszről, és feljebb láttam hogy anyám pucér képeket küldözgetett magáról.


Nem tudom hogy mit csináljak, szóljak neki hogy tudom és hogy szégyelje el magát amiért háromgyerekes anyuka létére ilyeneket művel egy háromgyerekes férfival, vagy maradjak kussba és ne csináljak semmit.



2019. júl. 6. 15:15
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem szép dolog beleolvasni valaki más üzenetébe ezt belátom, de most nem ez a lényeg
2019. júl. 6. 15:16
 2/17 anonim ***** válasza:
11%

KUSSOLJ!


Vagy jobb lesz, ha elválnak, és anyáddal nyomorogni fogsz, egy putriban? Vagy ha az új apukád rádmászik?

2019. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
3 gyerekes apuka, hehe. Oszt miből derült ki? Napikamu.
2019. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
12%
Mire lenne jó, ha két családnál is családi botrányt keltenél? Keress inkább Te is Magadnak valakit és ne Anyud levelezéseit olvasgasd! Még az is lehet, hogy nyitott házasságban élnek Anyudék is, meg az a másik férfi is, akivel csalja Apádat. És ha kiderülne, hogy más nemzett Apudat kevésbé szeretnéd?
2019. júl. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
3as talan a viber screenshotoknal ki volt irva a nev es ismerem az illetot mert a csalad egyik baratja?
2019. júl. 6. 15:59
 6/17 anonim ***** válasza:
2%
Hát igen. Az anyuka korúak pont úgy írnak hogy Talizunk" És nyilván elmeséli a szupcsi élményeit egy üdcsi mellett a barinőjének... A cukcsi pasiról.... Na hagyjuk már az esti mesét.
2019. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
9%
Persze. Közben meg eltelt egy év, senkinek nem tűnt fel semmi. Te meg aludtál mint CsipkeRozál.
2019. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
52%
Szerintem ha szóbahoznád akkor anyukáddal elrontanád a kapcsolatodat legalább egy kicsit
2019. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem maradj ki ebből. Ha ez egy éve tar, apukádnak feltűnt volna. Ha nem, akkor jobb is ez így. Lehet nem is találkoztak, hanem a képküldésben ki is merült ez a dolog. Ezt egy párnak saját magának kell megoldani.
2019. júl. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

Igen,írnak így az anyukák is, hogy talizunk,dumcsizunk..


Ne szólj bele, lehet, hogy apad sokkal régebb óta csalja anyukádat.

Csak nem tudsz róla.


Tekints anyudra úgy mint az anyádat, a magáneletéhez semmi közöd.

Ha neked lesz majd családod, neki sem lesz közé A te magándolgaidhoz.

2019. júl. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!