Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 40 évesen a szüleimnél...

Ha 40 évesen a szüleimnél lakom, az mindenképpen kellemetlen?

Figyelt kérdés
Ha jól megvagyunk, így nem kell albérletbe menni vagy ez csak a társadalmi elvárás miatt van így, mert mások már megszívták?

2019. júl. 7. 19:49
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
95%

Kinek kellemetlen?

Csak az számít, hogy jöttök ki egymással, idegennek ebbe semmi beleszólása.

2019. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Csak midenhonnan azt hallom, hogy más vissza nem költözne, inkább megy albérletbe meg ilyenek!
2019. júl. 7. 19:56
 3/54 anonim ***** válasza:
89%

Amíg neked jó, addig magánügyed.

Viszont párkapcsolatot így nehezen fogsz találni, nem igazán költözik be senki anyó/apóshoz, mert így nincs magánélet.

2019. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
60%
#3, te max tini lehetsz, ha az meg sem fordul a fejedben, hogy esetleg külön költözzön az ember, ha társat talál.
2019. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Várj egy kicsit, boldog párkapcsolatban élek, csak oda nem mehetek, mert bonyolult a kapcsolat!
2019. júl. 7. 19:58
 6/54 A kérdező kommentje:

De amúgy voltam is külön, csak visszaköltöztem és itt ragadtam.


A másik dolog, hogy nem minden este alszom itthon!

2019. júl. 7. 19:59
 7/54 anonim ***** válasza:
88%

Miért nem mentek külön?

Amúgy, ha mindkettőtöknek megfelel a tini-féle párkapcsolat, a szüleid is szívesen látnak, te is boldog vagy otthon, akkor senkinek sem kellemetlen. (Nekem mindenesetre biztos nem az. Egészségedre!)

2019. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
65%

"#3, te max tini lehetsz, ha az meg sem fordul a fejedben, hogy esetleg külön költözzön az ember, ha társat talál."


ELöször is garantáltan nem vagyok tini (50 fölött), másrészt éppen azt kifogásoltam a kérdezö esetében, hogy így nem lesz normális kapcsolata, mert NEM AKAR a szüleihez költözni a párja, a kérdezö meg otthon akar maradni!

2019. júl. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
76%
Másik kategória másik köntös de ugyanez a lényeg. Hányszor írod ezt ki hogy önállótlan vagy.
2019. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
59%
Ha neked nincs igényed komoly kapcsolatra és összeköltözés re akkor lakhatást vénlányként otthon.
2019. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!