Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondhat, csinálhat egy...

Hogy mondhat, csinálhat egy "anya" ilyet a gyerekével?

Figyelt kérdés
A "kislány" egy csúnyán mondva fogyatékos és szellemileg sérült gyerek, kerekesszékes. 16 éves aranyos kedves lány aki 9 éves szinten van , "ismerem", tesvéremnek eggyik csoport társa egy ilyen foglalkoztatóban, na de a tesómat ebből most haggyuk ki. Az anyja nemvolt képes betétet venni a testileg fejlett "kislányának" ( tesómat kérte meg a lány,hogy hozzon neki betétet). Az ittas "anya" a "kislány" testét végig égette cigarettával, ütötte-verte stbb. Az "anya" látott a tv-ben olyan kisfiút v. kis lányt aki leforrázta a testét ( csúnya hegeket hagyva) és ezért kaptak pénzt a szülei. Azt mondta az anyja a kislányka üljön bele a kádba és ráeng4edi a forróvizet, hogy hólyagos legyen a bőre és több pénzt kapjon érte. Hogy tehet egy "anya" ilyet? ( szegeden laknak) 15 éves lány vagyok. lécci válaszoljatok . bocs a hibákért de igazán mérges vagyok.
2010. júl. 10. 13:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha tudsz azonnal szólj rendőrnek felnőttnek v vkinek aki segít!Az ilyen anyának nem is nevezhető mocskos söpredéket meg kellene ölni!
2010. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Úristen:( Ez nagyon durva:(Egy ilyen nem anya. Egy beteg barom állat! Ha tudsz, tényleg szólj a rendőröknek.Undorító!
2010. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jézuson!!AZ ILYEN NEM ANYA.tényleg szolj a rendőrségnek,anyudéknak,csináljanak vmit nehogy megtegye az a beteg nő!!!!!!!!!
2010. júl. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Szólj egy felnőttnek és menjetek be a gyámhatóságra....ez nem anya..az tuti..
2010. júl. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom! Azonnal szólj a te anyukádnak és intézkedjetek mert ez a lány életébe is kerülhet!!!
2010. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
GYÁMHIVATAL! Azonnal.
2010. júl. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
valaki normálisan mondja el hogy mit kell csinálnom. nemtudom hol lakik a lány csak a keresztnevét tudom meg azt ahova jár foglalkoztatóba.hol van szegeden a gyámhatóság, mitt kell ott mondani csinálni. anyumék tudják de aztmondja hogy nem tud mitkezdeni vele. HELP
2010. júl. 10. 13:30
 8/15 A kérdező kommentje:
egyébként meg ki hinne egy gyereknek ? és mivel tudnám alátámasztani amit mondok ?
2010. júl. 10. 13:31
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom,hogy hol van Szegeden gyámhívatal.Szerintem az is jó lenne,ha ott a foglalkoztatóban elmondanád az igazgatónak vagy valakinek(nem a kertésznek),aki illetékes a dologban(Pl.egy pedagogus),és ő megteszi a szükséges lépéseket.(hivatalból kötelessége)
2010. júl. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
!!látták a nyomokat rajta és nem tettek semmit!!
2010. júl. 10. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!