Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idén töltöm a 18-at és már...

Tíme@ kérdése:

Idén töltöm a 18-at és már fél éve járunk barátommal és a szüleim nem engedik, hogy ottaludjak. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Egy három hetes utazás előtt állok és szeretnék barátomnál aludni(vagy ő aludna nálunk) mivel kb egy hónapig nem találkoznánk,és már régóta ezen gondolkodunk, csak eddig nem mertem megkérdezni. Decemberben töltöm a 18-at és már fél éve járunk barátommal aki három évvel idősebb nálam, sem anyukám, sem apukám nem tudom meggyőzni erről, ti mikor engednétek meg? Szerintetek ez a 30 évvel ezelőtti nézőpont ma is megfelel ennek a sokkal mondernebb és gyorsabb világnak?

2019. júl. 9. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Én egyetértenék azzal, hogy a barátod nálatok aludjon.
2019. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem erről szól nálunk, főleg, hogy ez nem okoz gondot a kapcsolatunkban
2019. júl. 9. 16:44
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Mit mondanak a szüleid, miért nem engedik?
2019. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha meg se kérdezted még, akkor honnan tudod, hogy engednék meg?
2019. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Eddig nem merte kérdezni, most megtette nem engedik. (Szövegértés....)


De ez nem 30évvel ezelőtti nézet, nekem nagyjából 17 körül megengedték már néha hétvégente, kb fél éve voltunk akkor együtt. Én megengedném, ha a körülmények alkalmasak, de ezzel nem vagy kisegítve.

Nem tudsz mit tenni, fogadd el a döntésüket, majd lesz még lehetőségetek együtt aludni.

2019. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
15 evesen mar nalam aludhatott. Miutan megismertek en is nala. (Nalunk mas lehetoseg nem volt talalkozni, 4 oras busz ut-mire egyikunk oda er indulhat is haza szituacio)
2019. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Én 18 évesen, de még gimnazistaként simán alhattam a barátomnál, 1-2 hónap járás után, kb egy hónappal később vidékre is elmehettem vele.

Kb egykorú voltam akkor Veled. Mért ne aludhatnátok együtt? Az nemcsak a szexről szól, hanem összebújás, másik közelsége, légzése hangja, teste melege, esti kis béke, gyengédség.

Dugni egy mosdóban is tudtatok vagy tudtok.

Ezt nem értik a szüleid?

2019. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem mondták meg miért, csak azt, hogy nem. Mondtam nekik, hogy úgysem lenne semmi este, csak tényleg az, hogy együtt aludni érezni a másik mozgását vagy azt, hogy reggel mellette kelnék.
2019. júl. 10. 01:44
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

És az sem opció, hogy ő aludjon nálatok?

Mondjuk lehet, jobb is, ilyen szigorú szülőkből simán kinézném, hogy fél óránként benyitnának hozzátok valamilyen ürüggyel

2019. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdekel az, hogy most milyen évet írunk semmilyen senkiházi nem fogja a saját házamban kefélgetni a lányomat. Majd, ha elvette feleségül, vagy saját lakásába viszi, akkor esetleg.
2019. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!