Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem velem él? Nem szeret?

Miért nem velem él? Nem szeret?

Figyelt kérdés
Már 10 éve vagyunk együtt van egy kislányunk is aki kilenc éves. Mióta meg usmertem igért füt fát velünk fog élni együtt éljük le az életünket de még semmi. Jön és megy haza. Van egy lánya aki 13 éves és még mindig vele él meg a kislány annyával. Nekem azt mondja a nőt nem szereti csak a kislányát de ez magyarázat arra hogy még mindig ott él? Én szeretem. De már nem bírom igy tovább. Ki mit tenne a helyemben? Vagy volt már valaki hasonló helyzetben. ?

#Reménytelengés
2019. júl. 11. 23:16
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
98%
A pasi a feleségével él, téged hülyít, és röhög a markába. Nem értem, mi nem világos?
2019. júl. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
De az se a felesége! Tőle is van gyereke tőlem is.
2019. júl. 11. 23:22
 3/39 anonim ***** válasza:
96%
Biztos jobb dolga van otthon. Én már réges rég kidobtam volna az ilyen embert. Tutira kényelmi okai vannak ennek mert ha igazán szeretne akkor már a gyerek érkezésekor hozzád költözött volna.
2019. júl. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Sajnos nem költözött pedig sokat sírtam szemvedtem miatta. Mindig annyit mond hamarosan. De mikor. Félek sose jön el az a hamarosan. Mikor azt mondom hogy vége mindennek pontot tennék a végere akkor meg azzal jön biztos más f* kell mert ö nem jó meg ilyenek. Utána jön én vagyok a mindene stb. Már nem tudom mi lenne a jó. Se vele se nélküle. Néha már élni sincs kedvem csak ha rá nézek a gyermekemre érzem hogy nem vethetek véget az életemnek mert nekem épp problémám van.
2019. júl. 11. 23:31
 5/39 anonim ***** válasza:
97%
Mar reg ott kellett volna hagyni.Csak dugni akar teged
2019. júl. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Igen ott kellett volna hagyni de sajnos nem olyan könnyü ez ahogy most el gondoljuk. Az én történetem nagyon bonyolult amit nem irnék le. Sok fájó emlékkel kezdődik . Sajnos sok minden hozzá is köt nehéz lenne azt mondani vége. Na meg ha ez ilyen könnyen is müködne.
2019. júl. 11. 23:39
 7/39 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen tipikus, vicclapba illő helyzet.

Ha nem trollkodsz, akkor tényleg elképesztő, hogy ezt nem veszed észre.

Ha trollkodsz, akkor további jó mulatást :)

2019. júl. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
94%
Egyértelműen nem szeret téged. Nekem már ez durva, hogy felcsinált téged miközben van családja. Ne haragudj a fogalmazásért, de nem tudom szebben kifejezni magam. Undorítónak tartom ezt az egészet. Az ilyen pasik manipulatív, uralkodó típusak. Messziről kerülni kell őket. Ha netán nem harmadikfélként lettél terhes, hanem épp nem volt együtt a családjával azt se tudom megérteni, hisz ahol egy gyermek megfogan ott egy kötelék kialakul. Ha meg még vissza is megy az első családjához élni, akkor ez a férfi szó szerint a kur.vájának néz, akihez eljárhat dugni, a gyerek le van szar.va hisz az első családdal érzi jól magát. Nem tudom felfogni, hogy élhetnek így emberek. Egyébként csak gondolj bele: a másik nőt nem szereti csak a gyereket, aki már nagyobbacska. Aztán ottvagy te aki szeretni tudnád annak ellenére milyen egy undorító alak és ott a kisebbik gyereke akinek szüksége lenne apára és mégis a másik családját választja. Egyértelműen szereti még a másik nőt is.
2019. júl. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
96%
Azon is kivagyok akadva, ahogy érzelmileg zsarol és játszik az érzéseiddel. Nem csoda ha ki vagy akadva, de részben maganak is köszönheted, hisz nem szabad olyan embernek gyereket csinálni akinek már van "friss" családja. 4-5 éves volt a gyereke mikor te megismerted. Nem is értem hogy lehet eleve ilyen emberben megbízni na de mindegy nem lényeg. Amit írni akartam még az az, hogy igenis keress másik f.aszt ahogy fogalmazott a "párod", hisz ez nem normális kapcsolat. Teljesen kihasznál és csak te jársz rosszul. Játszod a felesleges eldobható személyt miközben tönkremész. Még most keress apát a gyerekednek ha nem akarsz egyedül nevelni vagy ha nem betegszel bele a depresszióba. Merj lépni amíg "fiatal" vagy.
2019. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Azt nem irtam hogy a kislányom le van szarva neki minden nap foglalkozik vele szereti imádja. Nagyon jo a kapcsolat köztük. Csak hát velünk kettönkkel van ez a se veled se nélküled
2019. júl. 11. 23:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!