Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a páromnak?

Hogyan mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés
Fiatal nőként két kisgyermekkel maradtam egyedül. A valasom utan mindent egyedul oldottam meg. Pl lakhatast. (Sajatomban elunk). Lassan egy eve van egy uj kapcsolatom. Együtt nem elunk es mivel nagyon sokat dolgozok hogy a gyerekeimet el tudjam latni igy elegge keves idot töltünk egyutt. Pontosan annyi penzt tudok keresni ami a rezsinket, a hiteleket es a kajankat kifutja. Honap vegere nagyon szukos a keret. Igyekszem a gyerekeimnek a megfelelo minosegu etellel taplalni. Fott kaja minden nap van amelyet altalaban ejszaka fozok. A problemam a következő. A parom amikor idejon mindig ehes. Nem sajnalom tole de nincs arra penzem hogy meg egy embert etessek. Ezen kivul kellene neki az udito meg a gyerekek edessege. En nem eszem meg. Meg eszem a rossz minosegu elelmet hogy a gyerekeimre jusson. Hogy adhatnam a tudtara sertoses nelkul, hogy nem tudom finanszirozni az o elelmezeset is?
2019. júl. 12. 17:03
 11/91 anonim ***** válasza:
96%

Ha a PÁROD, akkor ezt nem lehet gond megmondani. Mitől félsz? Nem megy többet, ha nincs ingyen kaja?


Nekem szólni se kellett. (Szintén két gyerekkel váltam.) Mikor heti egyszer-kétszer már nálam aludt a párom, neki természetes volt, hogy előtte bevásárol. Az előtt is ő hozott egy-egy csokit a gyerekeknek. Nem ő ette el előlük. Pedig szintén a szüleinél lakott még.

Te csak áltatod magad, hogy ó, szegényke biztos nem is gondolja, hogy a terülj-terülj asztalka pénzbe kerül. És még igényei is vannak, hogy legyen nasi és üdítő. Meg lófas2, vékony karikákra vágva!


Te se úgy írsz, mint aki fülig szerelmes.

2019. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valoban lehet, hogy csak kihasznal. Reggelig meg megalmodom hogy vessek e veget a kapcsolatnak vagy beszeljem meg vele. Valoszinu az elso megoldas lesz a legjobb...
2019. júl. 12. 17:47
 13/91 anonim ***** válasza:
25%

Nem a gyereknek anyja se érti a szavát.


Honnan tudna, hogy neked gondot okoz, hogy enni adj neki? Szólni kell, ha ez probléma. Vagy nem hívni magadhoz, hanem menni hozza, vagy szállodába.

Nálunk evidens, ha valakit elhívok, annak adok enni. Nálunk olyan sincs, hogy az a gyereké, hacsak nem speciális diétán van. Ami otthon van élelmiszer, az mindenkié.

2019. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 anonim ***** válasza:
7%
Nem a -néma akart lenni
2019. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 anonim ***** válasza:
16%
Az nem opció hogy összeköltözzetek?
2019. júl. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom miért kellett lepontozni. Honnan tudja a fickó, higy gondot okoz a kérdezőnek heti egy-két alkalommal vacsorát adni neki?
2019. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 A kérdező kommentje:
13-as valaszolo! Kozos haztartasban nyilvan nincs olyan, hogy enyem es tied. De nekunk nem kozos. Ami pedig a gyerekeke az az oveke. Ha vendegek jonnek nyilvan megkinalom oket es ismetlem, hogy az etelt nem is sajnalom senkitol. De nem gondolom, hogy nekem kellene etetni ot is ugy hogy soha egy tut sem tesz arrébb.
2019. júl. 12. 18:02
 18/91 anonim ***** válasza:
95%
Ha ekkora gondot okoz elmondani, akkor lehet a szakítás lenne a legjobb. Bár nem értem, miért nem mondod el szemtől szembe.
2019. júl. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 anonim ***** válasza:
85%
Jó nagy sutyerák lehet,annyi esze sincs,hogy valamivel segítene benneteket? Az gáz,hogy tudja is,látja is hogy alig bírod anyagilag,és simán ki eszi a hűtőt! Pofátlan.. Soha nem visz semmit? Nem hív meg benneteket? Legalább a gyerekeknek vihetne valamit. Hihetetlen emberek vannak.
2019. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 anonim ***** válasza:
15%

Hát nem értem, ha problémát okoz hogy ezt megmondd, értelmetlen a kapcsolat.


Amúgy meg együttélés nélkül sincs normális embereknél olyan, higy x dolog a gyereké, hacsak ahogy már írtam, nem speciális diétán van. Hogy kellene szerinted elképzelni? Van mondjuk két gyereked. Katika és Pistike szomjas, adsz neki Colat. Sanyi, a párod szinten szomjas, neki vizet adsz? Katika és Pistike rántott húst kap vacsorára, Sanyi meg margarinos kenyeret? Ezt felénk xarragasnak hívják

2019. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!