Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a páromnak?

Hogyan mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés
Fiatal nőként két kisgyermekkel maradtam egyedül. A valasom utan mindent egyedul oldottam meg. Pl lakhatast. (Sajatomban elunk). Lassan egy eve van egy uj kapcsolatom. Együtt nem elunk es mivel nagyon sokat dolgozok hogy a gyerekeimet el tudjam latni igy elegge keves idot töltünk egyutt. Pontosan annyi penzt tudok keresni ami a rezsinket, a hiteleket es a kajankat kifutja. Honap vegere nagyon szukos a keret. Igyekszem a gyerekeimnek a megfelelo minosegu etellel taplalni. Fott kaja minden nap van amelyet altalaban ejszaka fozok. A problemam a következő. A parom amikor idejon mindig ehes. Nem sajnalom tole de nincs arra penzem hogy meg egy embert etessek. Ezen kivul kellene neki az udito meg a gyerekek edessege. En nem eszem meg. Meg eszem a rossz minosegu elelmet hogy a gyerekeimre jusson. Hogy adhatnam a tudtara sertoses nelkul, hogy nem tudom finanszirozni az o elelmezeset is?
2019. júl. 12. 17:03
 31/91 anonim ***** válasza:
18%

28!


Viszek vendégségbe virágot, bonbont, vagy egy üveg bort. Párizsit, kenyeret, filezett csirkemellet nem igazán szokás....

2019. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 anonim ***** válasza:
83%

30!


Ha lettem volna, akkor egyértelműen szólok. Felnőtt nőként erre mindenki képes, pláne ha a partnerének kell hogy szóljon. Elvégre egy kapcsolat alapja kell hogy legyen, hohy mindig minden témát meg tudunk beszélni.

2019. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 anonim ***** válasza:
92%

#31: Bor, kávé, csoki a gyerekeknek, gyümölcs kosár, stb. Nem azt írtam, hogy csirkét viszünk.

A kérdező pasija viszont nem visz semmit. Nekem legalább is úgy jön le.

Egy év szeretői viszony után már intimebb ajándék is szokott lenni, mondjuk parfüm, egy szép fehérnemű, egyebek.

Gyerekeknek Jàték, ceruza, színező, egy-egy ruhadarab.


De minden alkalommal üres kézzel odaállítani, aztán jóllakni, az mifelénk bunkóság.

2019. júl. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
16%

Nem írta, hogy nem visz semmit.

De magyarázd meg nekem, kérlek, ha enyhire semmire se jó, bunkó, zabagép a pasi, akkor miért is vannak együtt?

2019. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim ***** válasza:
87%
"Honnan kéne neki tudnia, hogy a kérdezőnek anyagilag megterhelő?????" Onnan hogy egy felnőtt férfinak- bár itt nyilván csak egy túlkoros kölyökről van szó- fel kéne fogni milyen ku.rva nehéz egy embernek két gyereket eltartani, és nem jár még ő is a nő nyakára zabálni, pláne nem eszi el a gyerekek elől az édességet? Ez nem férfi, csak egy egoista pö.cs.
2019. júl. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim ***** válasza:
15%
Megegyszer; nálunk és az ismeretségi körben nincs olyan, hogy a gyereké/a Jóskáé/a nagynénié. Ha van 3 szelet torta és 5 ember, akkor elosztjuk 5 felé. Nem adok 4nek -colát egynek meg vizet, hanem mindenki -colát kap csak max kisebb pohárral. Nem olyan bonyolult ez. Igencsak meglepodnek ha valaki azt mondaná amikor vendégül lát, hogy bocsi, de a süti a gyerekeké, neked itt egy keksz.
2019. júl. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
85%

36-os, te e hülye troll vagy, nem AKAROD megérteni, hogy miről van szó (ha pedig tényleg nem érted meg, akkor szellemi fogyatékos vagy, szóval egyik se jobb).

Itt nem szimpla vendégeskedésről van szó, hanem RENDSZERES látogatásról a pasi részéről. Úgy, hogy mindig üres kézzel megy, természetes neki, hogy meg van zabáltatva, és még a gyerekek nasiját is felzabálja.

Mi ebben olyan nehéz, hogy nem ér fel az agyadig?

2019. júl. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
89%
Itt a probléma az hogy a kérdező felnőtt nő, két gyerekkel és szerény anyagi lehetőségekkel, a férfi viszont egy gyerek. Joérzésű ember visz egy tálca sütit, rendel a gyerekeknek pizzát időnként, megkérdezi hogy ha már úgyis megy, vigyen-e a boltból valamit. Nem kell ahhoz nagy ész hogy tudjuk, a szíveslátást viszonozzuk. Nyilván ha megtenné valamilyen formában, a kérdezőnel se tűnt volna fel az egyoldalúság, pl ha ö fizetné az állatkertezést, vagy venne egy könyvet a gyereknek, meghívná őket alkalmanként fagyizni. Ezer módja van annak hogy kiegyenlítsük a költségeket, nem csak étel. Lehet hogy itt a férfibak eszébe se jut, és ha jóindulatú vagyok, azt gondolom azért mert még gyerek. Majd felnő, vagy sose nö fel, mindenesetre én ezt meg nem várnám.
2019. júl. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim ***** válasza:
20%

37!


Az, hogy

1, ha ilyen xar alak, miért van vele?

2, felnőtt nő, aki ráadásul még gyereket is nevel hogy lehet ennyire önállótlan és kommunikációra képtelen?

2019. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
26%
Pff, ezek a mai kapcsolatok abszolút lóf#szt sem érnek úgy látszik.
2019. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!