Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a páromnak?

Hogyan mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés
Fiatal nőként két kisgyermekkel maradtam egyedül. A valasom utan mindent egyedul oldottam meg. Pl lakhatast. (Sajatomban elunk). Lassan egy eve van egy uj kapcsolatom. Együtt nem elunk es mivel nagyon sokat dolgozok hogy a gyerekeimet el tudjam latni igy elegge keves idot töltünk egyutt. Pontosan annyi penzt tudok keresni ami a rezsinket, a hiteleket es a kajankat kifutja. Honap vegere nagyon szukos a keret. Igyekszem a gyerekeimnek a megfelelo minosegu etellel taplalni. Fott kaja minden nap van amelyet altalaban ejszaka fozok. A problemam a következő. A parom amikor idejon mindig ehes. Nem sajnalom tole de nincs arra penzem hogy meg egy embert etessek. Ezen kivul kellene neki az udito meg a gyerekek edessege. En nem eszem meg. Meg eszem a rossz minosegu elelmet hogy a gyerekeimre jusson. Hogy adhatnam a tudtara sertoses nelkul, hogy nem tudom finanszirozni az o elelmezeset is?
2019. júl. 12. 17:03
 61/91 anonim ***** válasza:
81%

"Az "életkeptelen" egy fizuból nevel két gyereket. A pasi meg az anyjával él... ki az életképtelen? Örülök hogy te mindenből eleget tudsz venni. Szerinted ő nem ennek örülne a legjobban? Érdekes, más felnőtt ember ezt fel tudja fogni. Ha képtelen vagy túllátni a saját, jó helyzeteden, akkor minek válaszolgatsz? Inkább tarts egy nagy bulit, vendégelj meg mindenkit pompásan." +1


Nekem a tesóm csinálta hasonlót, csak nem barátnővel, hanem ismerős nő-egyedülálló édesanya két gyerekkel és kemény munkahellyel. Először csak kajálni járt át hozzá, mert hogy akkor költözött Budapestre, aztán "meghúzta" magát.

És eszébe sem jutott segíteni, egyszer nem vásárolt be, de ételt bezabálta.

Aztán lelépett úgy, hogy nem fizetett semmi rezsit semmit, a nő utána szüleimet hívta, hogy hát az az egy hónap kajáltatás és szállás azért pénzbe került.

Azt hitte tesóm kifizeti hónap végén, mert meg volt bezsélve, hogy valamennyit belead. De szépen elsunnyogta a drága. Mert neki teljesen természetes, hogy mindenki őérte él. Sok fiút nevelnek így.


És igen ez a nők hibája is, hogy miért nem állt jobban a sarkára, de b..szki aki 25-30 évesen itt tart emberileg az nagyon gáz. Mint egy nagy gyerek.

2019. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 anonim ***** válasza:
87%

Még az nézne ki jól,ha a saját házamban a gyermekem ételét el kellene dugdosnom a partnerem elől. Pont ez az a hely,ahol azt csinálok amit akarok.

Nyugodtan szólj rá,ha önkényesen hozzányúl valamihez.

2019. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 anonim ***** válasza:
33%
Ah, valóban, hiszen én képes lennék erről beszélni a párommal. Manapság nyilván az az egy bites troll, aki képes gondolkodni és önállóan, felnőttként cselekedni is. Oke, vállalom. 😘😘😘
2019. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 anonim ***** válasza:
21%

Gyökér vagyok? Vallalom. Az vagyok. Sőt kisgyerekes anya vagyok. De ha annyira rosszul allok anyagilag, akkor nincs tele a hűtő minden alkalommal, meg nasi mindig meg üdítő.. Semmilyen üdítő nem egészségesebb a víznel.. A 100%-os levek sem. Es ezt honnan veszem? Ugy hogy szegeny vagyok. Igyekszem a fiamat egeszsegesen taplalni es nem, nincs minden nap nasi. Egeszseges sem! Le lehet pontozni, de a kérdező egyszerűen nem is akar a pasival lenni! Ne takarozzon ilyen kifogassal! Egy éve együtt vannak... Nem volt ideje szólni?? Jó, mondjuk ha van 2 rudi es 2 gyerek akkor nem veszem ki a hűtőből es eszem meg felnőttkent..de ha van 4, akkor megeszek egyet...

Az más,hogy sose ad bele, kompenzal, de ha a kérdező sose szól 🤷‍♀️ Volt ideje szolni ennyi idő alatt...

2019. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 anonim ***** válasza:
24%
Ja es nem a pasit védem... De a kérdező se tud kommunikálni... Csak panaszkodik, nyekereg, duzzog... Tipikus női viselkedes.. Mondom ezt nőként... Ha az anyja nem nevelte meg a pasit, akkor az elejen kell mar iranyitani... Ja es a gyerekekkel is tegyen így, mert kb ugyanazt csinálja mint az "anyos" a pasival... Csak neki jar minden, masnak nem...
2019. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 anonim ***** válasza:
19%

68!


Nem kell a hyerek3t kenyéren és vizen tartani. De kaviáron és lazacon sem. Van olyan, higy arany közép út. Normális embereknél pedig mindenki mindenből kap. Az én gyerekem úgy volt nevelve, már nem kisgyerek. Ha egy csoki volt, elosztottuk, ha 20, elosztottuk. Neki pl evidens, ha visz magával valamit a suliba, akkor megkínálja a többieket. Egy szendvicset nyilván nem oszt el 20 fele, de szívesen felez a padtarsaval, egy zacsko cukorbol pedig mindenkit meg tud kínálni. Nálunk nem volt olyan se, hogy mi keyneren és vizen élünk, ő meg mindent megkap. Nem túlélni kell, hanem élni. Lehet martirkodni, csak felesleges.

Az meg, hoyg a sajat partnerről valaki igy beszél.... Visszataszító. Felnőtt ember nem képes egy problémát felvetni és megbeszélni? Erre neveli a gyerekeit is, hogy beszéljenek ki mindenkit a hata mögött? Klassz

2019. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 anonim ***** válasza:
18%
Ohh törölték a kedves választ...eszméletlen, az emberek viselkedese... Ahhh..ismeretlen emberek mas véleménye miatt olyan ideges lesz, hogy karomkodik.. Eloben ütne?? Komolyan csodalkozom... Es egyetertek az előző válaszoloval... Ha így lehordanam a párom.... Akkor miert az még?? Beszélni vele luxus... Nem rögtön dobjuk ki, mert anonim emberek azt mondtak... Pff..
2019. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 anonim ***** válasza:
1%

70!


Inkább a kérdező az, hiszen szidja mintf a bokrot, de nem dobja ki

2019. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:
11%

EN tudok normális emberek módjára kommunikalni.... :D


Minek ide a tragar beszéd, maskepp nem tudod kifejezni magad? Csoda, hogy a "mai fiatalok" milyenek?? Felnőtt emberek nem kepesek normálisan kommunikálni egymassal....


Nyilvan, ha suket fulekre találok, akkor vége a kapcsolatnak! De előtte kinyitom a számat es elmondom a bánatom a páromnak.. Ha nem erdekli akkor vége, de nem duzzogok hogy milyen szemét...


Mert ha a kérdező azt mondta volna, hogy beszéltek... DE....a pasi semmit se változtat, akkor egyértelmű hogy szakítok... Igy csak onigazolast keres es hisztizik!

2019. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 anonim ***** válasza:
17%

Kész nyugger klub lett itt😆😆

Továbbra is fent tartom H a saját nyomorod senkit se érdekel, drága. H kenyéren vízen nevelted fel a gyerekedet. Nem te vagy az etalon. Jelentsd ezt is, mami, legyen vmi örömöd. 😂😂

2019. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!