Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós, párom első férje és a...

Anyós, párom első férje és a gyerek ellenem játszik. Ti ezek után örömmel fogadnátok a párotok első gyerekét?

Figyelt kérdés
Szokott hozzánk járni a párom első házasságából született lánya, aki 11 éves. Nálunk mindig teszi a szépet a gyerek, szépen viselkedik, de otthon az anyjának mindent felnagyítva mesél el, aki jóban van a párom anyukájával még és mindent túlzásal együtt mond el neki. Ezért az anyósom nemigazán szimpatizál velem. Pl a kislány mindig azt csinálja, hogy nálunk, kínálom bármivel, a kedvenceivel is, csak csipeget, meg azt mondja, hogy ne éhes. Múltkor 2 napot volt itt. Végig szépen viselkedett, de mikor jött érte az anyja azonnal nekiállt bőgni, hogy ő éhes, mert itt nem kap sose olyan ételt amit szeret. Hiába magyaráztam el, hogy kínáltuk, nem értette meg. Meg akármit csinálok, elmeséli az anyjának az meg kiforgatva előadja az anyósomnak. Az anyós pedig közölte a párommal, hogy ha ilyen vagyok, akkor 2x gondolja meg, hogy szeretne-e tőlem gyereket. (mivel most tervezzük a babát). Pedig én nem vagyok ilyen, csak rossznak vagyok beállítva és ez nagyon fáj. Bezzeg a kislány anyja most hétvégére is ide akarja adni a gyereket és ez nekem nagyon rosszul esik. A párom nyilván párhetente szeretné látni a saját lányát, de nekem ez így olyan rossz. Mintha ellenem szervezkednének, holott én semmi rosszat nem teszek. Mindig próbáltam barátságos lenni a kislányhoz.
2019. júl. 17. 17:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos ez nem lesz jobb. A kislány egyre jobban ellened lesz.

A párod mit szól hozzá? Gondolom otthon van veletek, amikor ott van a lánya.

2019. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Féltékeny rád tuti,ezért ilyen rafkós.Mondd meg a párodnak hogy beszéljen a fejével,mert ha lesz gyereketek egyszer,sokkal rosszabb lesz a helyzet.És nem jópofiznék a gyerekkel semmilyen téren.Egyszer megkérdezném,hogy kérsz ebből a nasiból ? Nem ? Oké.Nem bájolognék egy rosszindulatú gyerekkel.
2019. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Bocsi, elírtam, a párom első felesége.

És köszi a válaszokat.

2019. júl. 17. 17:19
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Én sem tudnek örülni neki. Bar meg kislany egy idő utan valtozhat maskepp latja majd a dolgokat. Az én parom gyerekei mar nagykorúak es hasonlóan viselkednek, feltekenyek ram van egy közös gyerekünk őt úgy tekintik mint a hamupipőkét. Mindenhol rossz híremet keltik, paromat ia többen meggyanusítottak hogy nem törődik a felnött! Gyerekeivel.
2019. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Ezért nem jönnék soha olyan pasival, akinek van gyereke. Túl sok olyan történetet hallani, hogy a "hétvégi gyerek" tönkreteszi a kapcsolatot.
2019. júl. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
A párodnak kell ezt lerendeznie, jó esetben barátságosan beszélni a lánnyal, hogy mi a baja, rossz esetben helyretenni, hogy ne hazudjon. Ha nem hat, akkor próbáld meg elérni a párodnál, hogy ritkítsátok és rövidítsétek a látogatásokat, és meg lehet neki mondani, hogy miért. Mindenesetre ne vegyél fel védekező és bizonygató álláspontot, hanem határozottan vágd a képükbe, hogy a gyerek hazudik.
2019. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

1. Akkor innentől nem kell nyalizni a gyereknek, úgysem jön be, ha kedves vagy.


2. A párodnak el kellene mondanod ezeket őszintén és neki kellene rendet tenni.


3. Miért nem ő foglalkozik vele ha ott van? Etesse ő, csináljon neki ő kaját, neked nem kell foglalkozni vele és akkor nem adsz támadási felületet.

Csak nem fogja azt mondani anyukának, hogy az apja éhezteti...

2019. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
En felvennem videora titokban...
2019. júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
kapna egy két pofont ok nélkül, akkor legalább lenne oka panaszkodni...
2019. júl. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

És a párod nincs jelen? Gondolom a láthatás alatt nem te vagy a gyerekkel, így nyilván tudja mi folyik ott.

Amúgy a saját gyerekeimnek sem "nyalizok". Ha nem tetszik neki, amit én csináltam, tudja jól hol van a konyha és nincs tiltva, hogy kedvére készítsen kaját.

2019. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!