Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál a párom nővére? A...

Miért utál a párom nővére? A párom meg anyuci kicsi fia. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok 20 éves lány vagyok.2 éve vagyunk együtt a párommal.A nővérének soha nem voltam szinpatikus.Mindig beszól valamit.Facebookon viccesezi a posztyaim bármit tegyek is ki.Ha náluk vagyunk megszolalok rám szól hogy kussoljak már.A párom mindig halgat az anyukájára.Egynap töbszór felhívja hogy holvan mitcsinál.Az anyukájával elég sokat veszekszem.Mindig belém köt rám ír.Ha találkozunk olyan miatt beszól hogy nem jó a nyaklánc a szettemhez stb.Szerintem ebből értitek. Ha vissza szólok nyilván az a bajj.Akkor vagyok szemtelen stb de még ha úgy válaszolnák.De soha nem voltam tiszteletlen.Okot nem adtam.Párommal is elég sok a veszekedés mert mindig az anyukája mellé áll.Kezd ebből elegem lenni.A párom meg ugy kezeli a dolgokat mint egy kisgyerek.Minden lépéséről beszámol az anyukájának.Folyamatosan felveszi neki a telefont.Azt csinálja amit ő mond.És ha nekem vitám van az anyával egyből nekem esik hogy hogyan gondoltam hogy vissza szólok az annyának.Ha pedig ezeket a dolgokat meg említem hogy ez így nem jó.Rögtön az van hogy ezt else kezdjem.Szerintetek velem van a hiba?Mit tudok csinálni?Szeretem a párom de az annya és a nővére folyamatos vita tárgy.


Ja és volt olyan eset hogy az első együtt létünket elmesélte az annyának és a nővérének.Nagyon kellemetlenül éreztem magam.



2019. júl. 21. 09:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
En kukturaltan elkuldenem az egesz bagazst tudod hova, majd kozolnem a gyerekkel, hogy nekem nem kell olyan aki nem tud leszakadni anyuci cickojarol. Na ezt kovetoen szakitanek.
2019. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%

Ha facebookon is igy irsz, akkor nem csodalom, hogy beviccesezi a posztjaidat.


Masfelol ez a fiu jo esellyel anyu szoknyaja mogott marad orokre. En nem foglalkoznek vele. A novere nem tudom miert ilyen veled, ezt tole kell megkerdezned, de ismetlem: nem foglalkoznek ilyen fiuval.

2019. júl. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Ja es a onagysagat momentan tiltanam a fb-rol!
2019. júl. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
43%

“És ha nekem vitám van az anyával egyből nekem esik hogy hogyan gondoltam hogy vissza szólok az annyának.”


Az nem 4 “n” helyesen? Annnnya. Tényleg vicces vagy. :)

2019. júl. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Igen lehet hogy vicces vagyok.Bár nem kértem negatívot :). Ha nem tetszik lapozz tovább.Képzeld megvannak a saját problémaim elég rendesen mint olvashattad,es nem jó kedvemből írtam ide elhiheted.Abba az idegi állapotba amibe jelenleg vagyok nem igazán érdekelt hogy hogyan fogalmazok/írok.Különben pedig nem nylevtan orát kértem.A többi válaszolónak köszönöm a választ :)
2019. júl. 21. 09:51
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
szakítsd a sráccal, nem fog változni a helyzet...
2019. júl. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%
Én hagynám ezt a fiút, menjen a búsba. Te leszel a második míg az anyja él. Jobb szó nélkül hagyni az egészet, bár tudom nehéz. Szakíts vele mert csak megkeserít.
2019. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%

Szeretnél ezzel a fiúval hosszú távon együtt maradni? Akkor nyugodj bele, hogy ő ilyen.

Ha viszont 10-20 év múlva nem ilyen társat szeretnél magad mellé, akkor már rég nem kellene vele lenned.

2019. júl. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Nyelvtvan* mielött ebbe is valaki beleköt.

Egyépként gondolkoztam én is a szakításon,csak azért valahol mégis szeretem.Megpróbáltam vele beszélni erről hogy kicsit engedje el az anyukáját de azt mondja hogy keresem a veszekedést.A nővérétől pedig megkérdeztem már hogy konkrétan mi is a problémája velem. A válasza az volt hogy utálatos kis csitri vagyok és mi ne beszélgessünk :)

2019. júl. 21. 10:02
 10/31 anonim ***** válasza:
89%

Írly má rendessen aszki!

Helyesen nyelftan! Persze hogy röhög a posztyaidon :D


Viccet félretéve, szerintem küldd el a búsba az egész brigádot, és keress egy normális fiút, ebben a közegben sosem lesz nyugtod. 44/F

2019. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!