Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miert nem tudnak ugy elfogadni...

Miert nem tudnak ugy elfogadni ahogy vagyok?

Figyelt kérdés

A nagyszüleim eléggé konzervatívak. Azt mondjak mindig hogy ugy szeretnek ahogy vagyok feltetelek nelkul, de en ezt nem nagyon erzem. Van tetoválásom ami nem tetszik nekik és egyfolytában felhozzák és azt mondják hogy csalódtak bennem.Semmi nem jo nekik. Megvan az erettsegim ami elegge jo lett de nekik az sem elég. Nem mentem egyetemre hanem egy okj kepzesre mentem szoftverfejlesztest tanulni ami nekik ugyancsak nem elég. Egy honapja gondoltam egyet es szurattam egy piercinget az orromba(mert tetszik) es azt mondtak hogy ha nem veszem ki oda se menjek. En meg mondtam nekik higy nem fogom kivenni mert ez vagyok en,ezzel egyutt kell nekik elfogadni ahogy az egesz csalad elfogad meg a dédi is. Szoval tanacsot szeretnek kerni, hogy ilyenkor mit csinaljak? Beszelgessek veluk, probaljam megbeszelni veluk vagy mi legyen mert nem tudom elviselni hogy ilyenek. Regebben nem voltak ilyenek mikor meg kisebb voltam. Szeretnék önmagam lenni de azt is szeretnem hogy elfogadjanak.


Thank you ha elolvastad ezt a bazi hosszu szoveget :)



2019. szept. 2. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

"En meg mondtam nekik higy nem fogom kivenni mert ez vagyok en,ezzel egyutt kell nekik elfogadni ahogy az egesz csalad elfogad meg a dédi is."


Szerintem ez kimeríti azt, hogy megpróbáltál beszélgetni velük a problémádról. Innentől rajtuk múlik. Te ne változtass magadon! Hagyd, hogy ők keressenek, és ne szomorkodj!

2019. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem veszes pedig. Ha egy agyon szolizott szoke pothajas nuni pc-vel, akkor talàn csalódàs lennèl tènyleg, de egy tetovàlàstól ès egy orr pc miatt nem tudom mièrt csinàlnak nagyügyet..
2019. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szokásos nagyszülő hiszti,hogy ezek a mai fiatok,bezzeg a mi időnkben bla-bla.

Mond meg nekik,hogy tetkóval és testékszerrel is ugyanúgy te vagy,vagyis az unokájuk.Te így érzed jól magad.Ha elfogadnak jó,hanem sajnálod,ez van.

2019. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnek igazán. Az én nagyszüleim elfogadtak úgy, ahogy vagyok, pedig idősek, konzervatívak voltak.
2019. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindennek ára van. Minden döntésért fizetni kell.....csak azt döntheted el, minek akarod az árát fizetni, mi éri meg.
2019. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%
Ezzel a testkép-megváltoztatással mintha szándékosan provokálnád őket.
2019. szept. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolso: soha nem provokálnám őket semmilyen módon. Csak szimplán nem hittem volna hogy egy pc-tol ennyire ki lesznek akadva(jobban mint a tetkotol).

Tisztelem oket annyira hogy nem provokalom oket hiszen a nagyszüleim.(meg ugy alapbol nem vagyok olyan tipus) Szoval ja ilyesmi nem all a hatterben :)

2019. szept. 2. 20:47
 8/10 A kérdező kommentje:
Uristen az utolso mindatomat olvasva kicsit olyanra sikerult mint a gyanu arnyekaban-ban a kis cimszovegek. Nem szoktam am ilyen dramai lenni. :D
2019. szept. 2. 20:50
 9/10 anonim válasza:
100%
Ugyan ezzel a problémával küszködöm. Mondjuk nekem nem a nagyszüleim, inkább a környezetem kevésbé elfogadó. Vállald fel önmagad, szeresd ahogy kinézel és akkor idővel rá fognak jönni, hogy tényleg az vagy mint rég, csak egy kis plusszal és minden rendben lesz. Ha igazán szeretnek ez lesz. Hidd el én valamivel rosszabb helyzetben vagyok a korom miatt meg úgy alapból a stílusom, de lassan,igaz nagyon lassan, de haladok az elfogadtatás útján
2019. szept. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
77%

30 évesen kb. ezeket hallgatom nagypapámtól, akárhányszor átmegyek hozzájuk, igaz, neki meg az a baja, hogy továbbtanultam, meg sztem az, hogy férfi létemre nem érdekelnek a férfias dolgok stb.


de az évek során volt már minden:


-lányosan biciklizek

-rosszul nyírom a füvet

-rosszul húzódzkodom, szerinte izomnövelésre egyre több ismétlést kell, növeljem a végtelenségig

-vágassam le a hajam (ezt 17 éves koromtól hallgatom). minden nyáron a nagymamám is elmondja, hogy csak melegít

-miért rendeltem nyerget drágán az internetről, mikor a közelben is lehet venni több helyen (nyilván tudja internet nélkül, úgy hogy 30 éve 1 biciklis boltba jár)


Nem sorolom tovább. Teljesen más korban nőtt fel, amikor kedvére okoskodhatott anyámnak, nagymamámnak, és meg van róla győződve, h mindenhez ért.


Egyszerűen már ráhagyok mindent, és ha nagyon fárasztó, felállok és hazamegyek.

A látogatások hosszát csökkentettem.

2019. szept. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!