Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Irigy lennék csak mert másként...

Irigy lennék csak mert másként bánnak vele mint régen velem?

Figyelt kérdés

Nagyjából 2 éve kaptam magam azon, hogy nagyon rosszul érint ahogy a nagyapám a másik unokájával törődik. Bánt a dolog,mert emlékszem hogy az én edzèseimre sosem jött el,nem dicsekedett velem, holott én voltam az a kislány akit 8 évesen az apja elhagyta,külföldre ment és azóta sem tudok róla semmit. Nagyon hiányzott, sírtam rengeteget, legalább karácsonykor kapnék egy kèpeslapot , szülinapra egy telefonhívást, de semmi. Egyke vagyok. Mindig is magányos voltam, valahogy barátokat sem sikerült találnom magamnak.

Jót tett volna a lelkemnek ha legalább a nagyszülők felől kapok egy kicsivel több figyelmet, szeretetet. Amit én kaptam a nagyfatertól 6-7 éves kislány létemre az egy jókora pofon volt valami apró szóváltásból adódóan, de arra emlékszem hogy annyira megmaradt bennem hogy elájultam .

A lényege ennek az egész dolognak, a kisfiú most el van kènyeztetve , fèlèvente anyja, apja sorra veszi neki az okostelefonokat amire nem vagyok irigy, én inkább egy természetben járkáló csajszi vagyok , biztosan maradi meg minden de lényegesen több figyelmet és szeretetet kap. Minden róla szól. Mikor lesz a következő foci torna,meccse, szülői értekezlete, mit főzzünk neki hogy meg is egye mert baromi finnyás , ilyen-olyan márkás ruha most komolyan, miért tesznek ennyire különbséget? Mi lehet ennek az oka? Ennyire èrtèktelen lennék?



2019. szept. 7. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
dehogy vagy értéktelen! lehet nagyszülők csak túlkompenzálnak mert veled elcseszték.az érzés pedig természetes,hiszen veled nem bántak olyan kedvesen.de ne hagyd hogy lecövekeljen benned ez az érzés. nagyon nem egészséges hosszú távon. vén szarost hagyd ge cibe. aki képes lekeverni egy kislánynak egy hatalmas pofont az nem ember...bízzuk a karmára
2019. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez talán a családok döntő többségénél így van. Hogy miért, azt nem tudom. Az imént hallottam (talán a tv-ben) valahogy így: Na, ha most a második megszületik, zárd be az igazságosság ajtaját. (Mert valamelyikhez biztosan igazságtalan lesz. Mert hogy az így van) De tovább már nem fejtegette.
2019. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert te "lyány" vagy, nem fiú.
2019. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az a baj, hogy te lány vagy ő meg fiú, bár sosem értettem ezt.
2019. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan 100%. Meglehet az fordítva is. Tapasztalatom van, hogy két lány esetében is úgy van, méghozzá az anyjuktól.
2019. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő a kisebb.Ez álltalában igy van.
2019. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én húgomat csak azért hagyta el az anyja(csak féltestvérem), mert lánynak született és mert, hogy "ők nem érnek semmit".


Sajnos valószínűleg a nagyszüleid is ilyenek.

2019. szept. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!