Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Milyen az a nagyszülő aki...

Milyen az a nagyszülő aki ilyeneket mond?

Figyelt kérdés
A születendő unokájának ilyen/olyan dolgokat nem vesz mert ő azt nem szereti. A leendő szülőket meg sem kérdezi hogy ők mit szeretnének.
2019. szept. 11. 10:50
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
51%
Ha valami olyant vesznek amit nem tudnak vagy nem akarnak használni,azt legfeljebb továbbadják,elajándékozzák.
2019. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem rugdalózót venni nem is a nagyszülők dolga.

Mondjuk alapjáraton senkinek sem dolga, hogy vegyen bármit is.

Ti fogjátok egész nap abban a rugdalózóban nézni, nektek kell, hogy tetsszen a színe, az anyaga, a mintája. A gyerek úgy sem fog emlékezni milyenje volt, max csak fotóról fogja később látni. De úgyse érdekli mi volt rajta pár naposan, pár hónaposan.

2019. szept. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
97%
Ha minden megvan, akkor meg pláne nem értem, mit pattogsz. És de, ez a kérdés teljesen olyan stílusú, mintha elvárnátok, hogy a nagyszülő az általatok kvázi megrendelt cuccokat megvegye. Különben miért írtad volna ki?
2019. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen normális nagyszülő.
2019. szept. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem veszek a babának elől gombolos rugdalozot mert én azt nem szeretem."


Ezzel mi a probléma? Én se veszek olyan cuccot a gyereknek, amit én nem szeretek, vagy nem tartok szépnek.

2019. szept. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Úgy látszik nagyon rosszul fogalmaztam meg a kérdést.

A szülők nem várják el, hogy bárki is bármit vegyen. Ők mindent megvettek.


A nagyszülő beszélgetések alkalmával csak úgy közli ezeket. Mint például, hogy volt ruhát venni, de csak elől gombolós rugalozo volt és ő azt nem vette meg mert ő azt nem szereti. Vagy másik példa, hogy ő szerinte hülyeség a légzésfigyelő, nem is kell venni. Senki nem kérdezte, senki nem kérte hogy bármit is vegyen.

2019. szept. 11. 12:20
 17/28 anonim ***** válasza:
43%
Nekem egyaltalan nem úgy tunik a kerdes, hogy elvarjak a szulok a nagyszülőktől, h vegyenek vmit. A nagyszülők szerintem szoktak venni dolgokat a leendo unokanak, szerintem senki nem varja el toluk. De ha mar vesznek, nem olyat kene, amit hasznalnak is? Mert amugy penzkidobas. (meg miert kell a rosszat feltetelezni a kerdes kiirojarol? - koltoi kerdes a rosszindulatu hozzaszolokhoz)
2019. szept. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
92%

Na és nem lehet neki véleménye? Személyszerint én is hülyeségnek tartottam a legzesfigyelot, nem volt rá indikoacio, hát nem is vettem.


Ajándékba azt ad, amit akar.

2019. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Emellett a kiegészítő kommented alapján sem értem, mi a baj ezzel.

Én is csak olyan dolgot veszek másoknak, amik nekem is tetszenek, én is szívesen használnék vagy szívesen nézném mindennap. Főleg ha gyakori vendég lennék valahol, végképp olyat vinnék, amire szívesen nézek rá, ha már ott töltök sok időt.

2019. szept. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egy igazán hisztis perszóna lehetsz, aki ki nem állhatja a kérdésben szereplő nagyszülőket, ezért minden apró szarságba képes vagy belekötni és mindenben a rosszindulatot keresed. Szegény gyerek.
2019. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!