Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Vén bolondnak kiáltottam le a...

Vén bolondnak kiáltottam le a a nagyapát és otthagytam. Szerintetek túlreagáltam?

Figyelt kérdés
Reggel sietnem kellet, és akkor találta ki hogy, elvihetném orvoshoz. Felhivott majd gyorsan elmentem érte autóval. A városban 3 korház van. Megbeszéltük, hogy melyikbe megyünk, majd miután megérkeztünk közölze velem hogy ez nem az a korház. Ekkor elkapott az ideg, és lekiabáltam mindenféle vak meg értelmi problémákkal küzködő(nyilván nem így) öreg bolondnak. Ekkor teljesen nyugodtan annyit mondott hogy akkor elmegyek gyalog, kiszállt az autóból én meg siettem a dolgomra.
2019. okt. 8. 13:25
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:
Fél óra alatt el tudnak valakit nyomni csak azért mert nem egyezik a véleményünk, és olyanokat kap az illető hogy ne legyen gyereked. Nem akarok ilyen társadalomban élni.
2019. okt. 8. 14:31
 32/62 anonim ***** válasza:
81%

"Fél óra alatt el tudnak valakit nyomni csak azért mert nem egyezik a véleményünk"


Mondod ezt, miközben vígan pontozol le mindenkit :D

Ráadásul még képmutató is vagy, én meg ilyen embereket nem akarok a társadalomba!

2019. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
95%
Ti tudjátok,hogy milyen a légkör a családban,ez ok.De akkor minek irtad ki ide ezt a kérdést?Gondolhattad volna,hogy a többségtől milyen válaszokat kapsz.
2019. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem a válaszadók többségének nincs dolga időssel. Akkor tudná, hogy fel se akarják fogni, hogy a másiknak lehet dolga, nem egész nap otthon ül és vár, és akármikor ráér akármire szaladgálni, mint ők.

Vagy ha már nincs rá eerejük akkor csak simán valamit csinálni....helyettük azért szaladgáljon más. De ha nem tudod egyszer megcsinálni, akkor meg kiakadnak, és te vagy minden rossz...

2019. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:
Sajnos nagy hibát követtem el hogy kiírtam ezt a kérdést.
2019. okt. 8. 14:37
 36/62 anonim ***** válasza:
77%
Frusztrált egy ember vagy, szegény nagypapa, még hogy direkt csinálta.
2019. okt. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
87%

Honnan tudják a többiek az előzményeket, ha le sem írtad, te észkombájn?

Lehet jogos volt, lehet nem, de a kérdésből csak annyi jön le, hogy egy vécécsésze ember vagy...


Egyébként meg egy 86 éves emberen mit állogatsz bosszút? Semmi értelme, régen kellett volna inkább kiállnod magadért. Ja ahhoz meg tökökre lett volna szükség, óóóó te szegény "síró emoji" "prünty-prünty".

2019. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
34%
37, milyen régen, amikor a papa 60 körül volt, hátha változik, a kérdező meg nem is élt??
2019. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
58%

De idióták egyesek. Hú de szívesen összezárnálak titeket a nagyanyámmal, aki ugyanezzel szórakozik. Azt élvezi ha kikészít embereket, azok beszólnak neki, mert már nem bírják, és utána mindenkinek eljátsza a szegény idős nénit.


Szándékosan kiszolgáltatja magát, bábszínházat készít a körülötte élőkből, csak hogy szórakozzon.


Tavaly pl már az orvosok kidobták, mert nem beteg, csak eljátszotta az ájulásokat.


Szóval én hiszek a kérdezőnek, undorító ez az embertípus és addig örüljetek, ameddig nem volt vele dolgotok.


Nálunk teljesen szétverte a családot.

2019. okt. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
86%

Kerdezo, ott kovetted el a hibat, hogy nem kellett volna elvinned orvoshoz. Nem ersz ra, mert munkaba kell menned. Szolt volna korabban, akkor a fonokkel megbeszeled, es akkor elvitted volna.

Amugy, ha kiszallt es elindult gyalog a masik korhazba, akkor elmehetett volna eleve gyalog is. Szerintem el is ment volna, ha a kerdezo megtagadta volna a fuvarozasat.

2019. okt. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!