Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Vén bolondnak kiáltottam le a...

Vén bolondnak kiáltottam le a a nagyapát és otthagytam. Szerintetek túlreagáltam?

Figyelt kérdés
Reggel sietnem kellet, és akkor találta ki hogy, elvihetném orvoshoz. Felhivott majd gyorsan elmentem érte autóval. A városban 3 korház van. Megbeszéltük, hogy melyikbe megyünk, majd miután megérkeztünk közölze velem hogy ez nem az a korház. Ekkor elkapott az ideg, és lekiabáltam mindenféle vak meg értelmi problémákkal küzködő(nyilván nem így) öreg bolondnak. Ekkor teljesen nyugodtan annyit mondott hogy akkor elmegyek gyalog, kiszállt az autóból én meg siettem a dolgomra.
2019. okt. 8. 13:25
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonymousreview60 ***** válasza:
92%

80+ évesen nem 100-as a memória. Simán mondhatott egy kórházat, gondolt egy másikra és menne egy harmadikba. Ebben az esetben nagyon túlreagáltad.

De lehet ugráltató barom is a nagyapád, de az ezekből nem egyértelmű.

2019. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
90%

“Mert itt mindenki álszent és ez az idegesitő. Most ezt irkáljátok aztán hazamentek ugyanezt lerendezitek otthon.”


Az elég nagy baj, ha szerinted ez az átlagos, hogy leordítja az ember az idős nagyszüleit.

Nekem sajnos egy sincs, de nem egyszer volt olyan, hogy a párom 83 éves nagypapáját elvittük orvoshoz, a város túlfeléről mentünk el érte, mikor odaértünk kiderült, hogy aznap nem is volt rendelés, csak elnézte a papa. Mivel már veszve volt a napunk, úgy voltunk vele, hogy sebaj, és hazamentünk vele és megebédeltünk együtt. Olyan is volt, hogy késő este telefonált, hogy nincs gyógyszere és holnap reggel kellene. Mivel egyedül nem tudott lemenni a lépcsőn, ezért a párom ment el neki másnap reggel receptért, majd gyógyszerért és vitte el neki.

Egyetlen egyszer sem emelte fel a hangját vele szemben a párom, pedig került nehéz helyzetbe ilyenek miatt.


Az időseknek nem olyan friss a memóriája mint a tiéd. Nem forognak úgy a kerekek, biztos van olyan is, aki direkt szivatja a gyerekeit/unokáit, de szerintem a te nagyapádnál nem erről volt szó.

Egy agresszív kismalac vagy, aki ha szivességet tesz, elvárja, hogy kinyalják a popóját. De kívánom, hogy öregkorodban téged is alázzanak meg így, ahogy te tetted a nagyapáddal.


Ha pedig mindenre az a válaszod, hogy “nem ismerjük a családod”, ami amúgy tény, és nyilvánvaló, hogy csak a leírtak alapján tudunk véleményt alkotni, akkor minek írsz ki ilyen kérdést? Hogy itt is leugathass mindenkit vagy mi?

2019. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim válasza:
65%
Nem a kérdéssel vétettél nagy hibát, hanem a születéseddel, de arról nem tehetsz. Arról sem feltétlen, hogy egy tahó lettél, mert az gondolom anyád sara. De még tehetsz ellene. Nem javaslok megoldást, mert az illegális, de olvashatsz a sorok között.
2019. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a nagypapa direkt 86 éves, meg szándékosan van unokája is, hogy legyen kit szívatnia. Gonosz vén satrafa, a kérdező csak áldozat.

Ja nem.


Mert ugyan igaza lehet a kérdezőnek, de a stílusa neki is bicskanyitogató.

2019. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
32%

bakker, miért olyanok jönnek itt a hülyeségekkel, akinek csak feledékeny a papa?? de amúgy monjduk talán cuki....

a kérdezőé nem biztos. Eddig én is ezt hajtogattam volna, hogy de hát öreg...DE

Nekem is már sajnos csak egy nagyszülőm van,mégis most csalódtam benne a legnagyobbat, eddig csak én nem vettem észre, milyen igazából, szépen dróton rángatott, és most, hogy egyszer nem, és tökre kedvesen magyaráztam, miért nem mentem előbb, ami amúgy meg se volt beszélve, teljesen kikelt magából

2019. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
10%
szerintem majd pont azok fogják visszakapni, aki csak a cukiságot akarják feltételezni...jól pofára estek
2019. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
88%
Jajj basszus, már nagyon unalmas vagy! Állandóan kitalálsz valami hülyeséget, amit előző nap megálmodsz, itt meg oltod a válaszokat. Áruld már el, ennek mi értelme? Szerinted ki adna ilyen helyzetben igazat neked? Senki! Kérdésednek semmi értelme. A múltkor már magad bevallottad pont ezzel a lenéző stílussal oltva a jónépet, hogy neked ez örömet okoz (privátban). Hát nagyobb örömöd sose legyen. A 24 és 86 az nagyon fontos volt. Te kérdéskreátorok gyöngye!
2019. okt. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
86%
Te vagy itt a legnagyobb álszent, ha ennyire szar alak a nagyapád, ahogy állítod, akkor egyáltalán miért tartod vele a kapcsolatot? Ennyit erről.
2019. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
97%

Látom Kérdező, abbahagytad a válaszolgatást, a magad igazának bizonyítgatását és most rátértél a lepontozásra. Elfelejted, hogy ha a többség nézete ellen pontozol, akkor magadnak szerzel mínusz pontokat, de ez a Te problémád... Ám, valld be (legalább magadnak, mert nekünk úgysem fogod), hogy furdal a lelkiismereted a kijelentésed és a cselekedeted miatt, különben nem írtad volna azt, hogy "Szerintetek túlreagáltam?". Igen, túlreagáltad. Minden válaszolót, aki nem neked adott igazat - letorkolltál. Csak azt fogadtad volna el, aki neked ad igazat. Akik a saját nagyszüleikből kiindulva bizonygatták az idős emberek "csak azért is megmutatom ennek a kölyöknek" tetteit azt üzenem, hogy igen, igazuk lehet, nem kételkedem. Ám, ennek alighanem oka van.

Viszont maradjunk a kérdésnél: "VÉN BOLONDNAK KIÁLTOTTAM LE... ÉS OTTHAGYTAM. SZERINTETEK TÚLREAGÁLTAM?".

Igen, Kérdező! TÚLREAGÁLTAD!

2019. okt. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim válasza:
100%
Mi a szarnak irtad ki ezt a kerdest, ha leirtak hogy cimeres bunko vagy te meg megmagyarazod hogy nem🤣
2019. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!