Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Vén bolondnak kiáltottam le a...

Vén bolondnak kiáltottam le a a nagyapát és otthagytam. Szerintetek túlreagáltam?

Figyelt kérdés
Reggel sietnem kellet, és akkor találta ki hogy, elvihetném orvoshoz. Felhivott majd gyorsan elmentem érte autóval. A városban 3 korház van. Megbeszéltük, hogy melyikbe megyünk, majd miután megérkeztünk közölze velem hogy ez nem az a korház. Ekkor elkapott az ideg, és lekiabáltam mindenféle vak meg értelmi problémákkal küzködő(nyilván nem így) öreg bolondnak. Ekkor teljesen nyugodtan annyit mondott hogy akkor elmegyek gyalog, kiszállt az autóból én meg siettem a dolgomra.
2019. okt. 8. 13:25
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
89%

"A kérdező kommentje:


Mert itt mindenki álszent és ez az idegesitő."


Igen így van, és te vagy a Szent Antal

2019. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim válasza:
9%

Nem reagáltad túl. És semmi köze az esetnek a nagyapád életkorához. Vannak emberek, akik manipulálják a környezetüket, és ez nem korhoz kötött. Érzelmi zsarolássak kényszerítik környezetüket, hogy úgy viselkedjenek, ahogyan ők szeretnék.

Lelkiismeret-furdalást keltenek a másikban, és így érik el céljukat.

Ha ennyire kikeltél magadból, akkor nyilván már évek óta ezt tesz veled/veletek. És elérte a célját, vele foglalkozol, mert lelkiismeret-furdalásod van, és máskor nem fogsz ellentmondani, azt teszed, amit mond.

Persze, kell segíteni az idősebbeket, de nem szabad engedni, hogy bárki manipuláljon bennünket. Kortól függetlenül.

2019. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
71%
Én ezután hazamentem volna, és a végrendeletemből a rád vonatkozó részt annulálnám.
2019. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
100%
mit keresne a nagyapja végrendeletében?
2019. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 Savlekotő ***** válasza:
64%
Meg lehet nézni mi lett a mai húszasokból,önző egoista nemtörődöm érdek banda..
2019. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
93%
Én írtam, hogy jó a sztori, csak az a baj, hogy "elméleti". A stílusod viszont valódi. Akkor mesélek neked valamit. Öreganyám (nem pejoratív értelemben írom így) itt volt vendégségben anyámnál. Én a leendő férjemnél kb. 10 km-re. Anyu hív telefonon éjjel 11-kor, hogy mama eltűnt. Az éjszaka kellős közepén nekiálltunk gyalogolni haza, hogy megkeressük. Erre kiderült, hogy csak a szomszédba ment át azzal a szöveggel, hogy mi, azaz a családja meg akarjuk ölni (akkor kezdődött nála a demencia). Addig örülj, amíg csak eltéveszti a kórházat. Hiába írod, hogy tönkretette anyádat, akkor se hagyok egy idegent se csak úgy magára. Te már nem fogsz magyarázkodni, mert ismerem a stílusod, max. valamikor holnap, volt rá példa. De tudd, hogy a stílusod bicskanyitogató és kb. ugyanolyan szinten vagy leendő demens, rosszindulatú, névtelenül írogató senkiházi, aki ebben leli örömét, hogy kitalál sztorikat és az az egyetlen boldogsága, hogy 60-70 válasz érkezik egy fals kérdésére. Sajnállak.
2019. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
91%
"Fiatal bolond" kielégitõek a válaszok?!Igen tulreagáltad, de alaposan.
2019. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
55%
Ha ilyen bunkó az öreg, a faxért vitted bármerre?
2019. okt. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
41%
Megértelek kérdező.Nekem is ilyen nagyapàm.Szeretem igen,de ahh...lehetetlen elviselni.Biztos a kor is benne van 83 éves de olyanokat beszol bevàllal hogy gyomor görcsöm van ha menni kell hozzá.Aki meg téged ba.zat itt annak még nem volt dolga idős emberrel.
2019. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
Annyira túlreagáltad, hogy nyomdafestéket nem tűrnének szavaim! Moderátorok se tűrnék, az tuti. Szégyelld magad! Lesz még idő, amikor furikáznád, de nem lesz kit 😢😢😢
2019. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!