Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit írjak a nagymamámnak?

Mit írjak a nagymamámnak?

Figyelt kérdés
Nagymamám ma töltötte be a 66-dik életévét.És szeretnék neki egy személyes saját kézzel készített ajándékot adni viszont nem tudom,hogy mit írhatnék neki mivel olyan ajándékot találtam ki neki,hogy 66 ok amiért szeretem őt.Teljesen tanácstalan vagyok van egy pár ötletem de 66 okot nem tudok kitalálni egyedül. Segítenétek,hogy miket írhatnék neki? Előre is köszönöm a segítséget.

2019. okt. 11. 19:08
 1/7 anonim válasza:
68%
Esetleg 66 szavas vers ? Festmeny, vagy a muveszi dolgok nem opcio ?
2019. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Inkább találj ki valami mást, ha ez nem megy.
2019. okt. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd, abban semmi személyes nincs, ha idegenek írnak random általánosságokat, hogy te miért szereted a nagyit. Inkább menj át hozzá és beszéltesd a fiatalságáról, vegyétek elő a régi fotóit és beszéltesd azokról, hogy mikor készült, hol voltak és kivel, milyen volt az a nap, az az esemény... hidd el, az a legnagyobb ajándék neki, ha őszintén érdeklődsz és oda is figyelsz a válaszaira.
2019. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Pedig 66 okot nem nehéz taláni, olyanokat is írhatsz, amik már megtörténtek. Pl. Szeretlek, mert vigyáztál rám kiskoromban. De lehet vicces is. Szeretlek, mert tied a világ legfinomabb húslevese. Szeretlek mert mindig a kedvenc csokimmal leptél meg. Szeretlek mert mindig fordulhatok hozzád. Stb. Ezer dolog van amiért szeretjük a másikat, nem csak 66 :) csak meg kell tudni fogalmazni! Nyisd ki az emlékeid és gondolt át, hogy milyen ember
2019. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos ötlet amit kitaláltál. Az előzővel értek egyet, nem nehez összegyűjteni ezeket, csak kicsit gondold at. Isten éltesse a Mamádat! 😊
2019. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Több gyermekkori emléket fel tudsz eleveniteni, esetleg apróbb dolgok, otthonában lévő tárgyak amikhez ragaszkodsz. Fotókat is csatolhatsz hozzá.
2019. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Biztos nagyon személyes lesz, ha mi mondjuk meg mit írj.
2019. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!