Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit szólnál ha az apád ilyet...

Mit szólnál ha az apád ilyet ezt mondaná?

Figyelt kérdés
Külföldön élő rokonokkal beszél skype-on, mondja, hogy ilyen cuki,olyan cuki a kisunoka(tehát az én kislányom),csak kár,hogy az anyjára hasonlít(vagyis a feleségemre). Azt tudtam eddig is , hogy utálja a feleségem. De ezzel a őt vagy a kislányt kritizálta?

2019. okt. 21. 17:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
A feleségedet kritizálja. És ha szereted a feleségedet, akkor nem hagyod annyiban.
2019. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha az apám ilyet ezt mondaná, és én felnőtt férfi, családapa lennék, rohannék azonnal a Gyakorira. A világért sem kérdezném meg apámat ott helyben, hogy miért mondott ilyet ezt.
2019. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Ez még nem is feltétlenül a feleségedre kritika, egyszerűen csak szeretné, ha rád/rátok hasonlítana, hogy verhesse a mellét, hogy a mi gyerekünk, látszik rajta!
2019. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Hogy ezt miért nem apádtól kérdezed meg, miért itt kell vadidegen embereknek kibeszélni, fel nem foghatom...
2019. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%

Apád skype-ol, te hallod, azaz gyerekestől, az utált feleségeddel együtt ott laktok.

Apád meg a saját otthonában a sok cukizás után nem tehet hozzá ennyit?

Egyszerű, lehet költözni, akkor nem lesz alkalom érzékenykedned!

2019. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
Jéééjzusshmária... Hát ilyen emberrel minek tartani a kapcsolatot? Nekem egy ilyen rokon nem kéne. Tök jó, hogy milyen jó messze van, én nem keresném. Most mit problémázik azon, hát szereted a feleséged, te szépnek találod, te szépnek találod a gyereketeket is, úgyhogy neked így tökre megfelelnek, úgyhogy tojjad le, aki beszól meg megjegyzést tesz rájuk, a szeretteidre. Egyébként mégegy, tényleg nem mindegy, hogy szeretted is az illető rokon, vagy csak sima, vérségi kötelék van közöttetek. Tehát lelkileg is van-e kötődés köztetek, vagy csak a vér miatt kötődtök össze és tartjátok a kapcsolatot, de amúgy nem kötődtök egymáshoz?
2019. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hol olvasod hogy nála lakunk, te szerencsétlen?
2019. okt. 21. 18:00
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
Ja, hogy vendégségben voltál, apád előtted dumált, és szekálta a nejed. Aha, értem.
2019. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
Mert ugye ha vendége van az embernek, akkor a számítógép előtt cseverészik.
2019. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha utálja a feleségedet és sajnálja hogy a gyerek is rá hasonlít, akkor egyértelmű, hogy ez a kritika a feleségre és a gyerekre egyaránt vonatkozik. Ha ez a véleménye, akkor nem lehet mit tenni, mégiscsak joga van hozzá, hogy véleménye legyen.
2019. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!