Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Milyen nemzetiségű a Zorgovsky...

Milyen nemzetiségű a Zorgovsky vezetéknév? Milyen eredetű illetve milyen nemzetiségű?

Figyelt kérdés
reméllem a választ kapok a kérdésemre mert eggyik nagyszűlőmet hívják így meg akarom tundi milyen eredetű a vezetéknév!?

2019. nov. 4. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szláv eredetű, első sorban lengyel. Dezső unokája vagy?
2019. nov. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ki ön?
2019. nov. 5. 14:44
 3/14 anonim ***** válasza:
familysearch.org oldalon kerestem rá, szlovák eredetű, viszont vannak Pensylvaniában, és Chicagoban is, érdemes lenne az oldalra felregisztrálni! Az amerikai mormon egyház működteti, rengeteg infó megtalálható rajta, családfát is lehet építeni, de ezt nem javaslom!
2019. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már nagyon rég óta szeretném kideríteni kivácsi vagyok mert nagymamámat zorgovsky vezetékneve kivácsi lennék milyen vér folyik az ereinkbe nagyon kivácsi lennék rá mert ez a név nagyon ritka és kevés van belle
2019. nov. 5. 15:28
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor regisztráljon fel a www.familysearch.org oldalra, ha nem megy, szívesen segítek! Angol nyelvű az oldal egyébként!
2019. nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
aha tehát ha oda felregisztrálok akkor többet fogok tudni, ?
2019. nov. 5. 15:42
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor segítsen nekem csak annyit tudok,hogy Pozsonyban laktak a szülők illetve nagymamám Pozsonyi származásu ott volt a szülői ház
2019. nov. 5. 15:44
 8/14 A kérdező kommentje:
kérem nyomozza ki helyettem csak írja be a vezetéknevet poszony valamit mellé mert nem tudok regisztrálni
2019. nov. 5. 15:49
 9/14 anonim válasza:
Hát ha Pozsoni akkor ebből szerintem logikusan következik, hogy szlovák
2019. nov. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem logikus, mert hiába született valakinek az őse egy bizonyos helyen, ha betelepítették a családot korábban!
2019. nov. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!