Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Okok, amiért megtagadhatom a...

Okok, amiért megtagadhatom a kislányom (3 hónapos. ) nagymamájának a láthatási jogot?! Sürgős!

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 13:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Ez igy látatlanban nehéz, de ilyesmit csak pl azért ha gyerekveszélyzetetés fenn ál, vagy veri. Bizonyiték kell más nem nagyon lehet.
2019. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
70%

Nem akarod.

Ha bírósághoz fordul a láthatási jog megállapításáért, akkor kell ennél kézzelfoghatóbb ők is.

2019. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
73%
*ok
2019. nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Kiskoromban engem és a testvéremet vert és verbálisan is renszeresen bántalmazott... felnőttkroomban is érzem a hatását. De sajnos nem tudom bizonyítani..:(

Nem akarom hogy a lányom is elszenvedje az anyám nárcisztikus viselkedését és önbizalomhiànya legyen egy életre.

2019. nov. 6. 14:03
 5/33 anonim ***** válasza:
81%
Kézzelfogható bizonyíték nélkül nem tehetsz semmit.
2019. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
84%
Azt viszont megteheted, hogy magánszorgalomból megszakítod vele a kapcsolatot. Ha nem valami jómódú nő anyád, akkor nem valószínű, hogy meg tud fizetni egy ügyvédet, hogy bírósági eljárást kezdeményezzen. Mennyire iskolázott anyuka, hogyan igazodik el a hivatalos és a jogi világban? Az ügyvédek óradíja csillagászati, és nem dolgoznak hitelre, milyen gazdag ő?
2019. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%

Én pont ezért szakítottam meg anyámmal a kapcsolatot 18 évesen

Most 24 vagyok


Kisbabát várok, anyám megtudta mivel kisvárosban élünk azóta fenyeget hogy elveszi tőlem a gyereket


Költözést tervezzük párommal 50 km arrébb

2019. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
98%
Nem engeded be az ajtón!
2019. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Most sem túl jó a viszonyunk, mióta megszületett a babánk az apukát és engem is állandóan kritizál, hogy nála jobb helye lenne stb... mindent mindig jobban tud, kiveszi a kezünkből és leszól midnenért. Úgy nevezi hogy az ő “kislánya”, fenyegetőzött ha nem válok el bíróságra megy és elveteti tőlünk a gyereket. Szinte már elviselhetetlen, csak arra lennék kíváncsi, ha tényleg el akarja venni, vagy láthatást követel és elviszi napokra...mit tudok tenni a sérülések ellen?


Tisztességes emberek vagyunk, nem alkoholizálunk apuka rendesen dolgozik, én gyesen vagyok. Mára már a saját lakásunkban élünk. Nem tartom magam rossz anyànak, mindig a maximumot próbálom nyújtani, de az anyám a “tökéletes”.

2019. nov. 6. 14:14
 10/33 anonim ***** válasza:
89%

#7 vagyok


Én megértem a helyzetedet


Az anyám is egy nárcisztikus barom

Kiskorom óta folyton irányítani akart mit mikor csinálhattam

Ha bármit csináltam én voltam a rossz az életképtelen aki semmire se fogja vinni

Folyton a földbe tiport

Anyám ha azt mondta az ég zöld a fű kék akkor az úgy volt ahogy ő mondta nem lehetett ellenkezni

Nem lehetett véleményem

Tiltott dolgoktól


18 évesen sikerült megszabaduljak ekkora lelki nyomortol

A mai napig nem bánom hogy nem beszélek vele teljes mértékben az anyámnak vége számomra

2019. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!