Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Másnak is vannak ilyen családt...

Másnak is vannak ilyen családtagjai? Hogy létezhetnek ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Lánytestvérem elment bemutatni a fiúját a nagymamánknak, és keresztanyánknak (utóbbiak ketten együtt élnek). Alig egy órát töltöttek ott, de a fiútól az égvilágon semmit nem kérdeztek gyakorlatilag, viszont engem, öcsémet, másik nagymamát is a hátunk mögött a földbe döngöltek egy idegen előtt gyakorlatilag, arról nem beszélve, hogy keresztanyám is nagyban "dicsekszik", hogy ő közmunkás, és alig több, mint 50 ezret keres. Meg elkezd arról beszélni, hogy ő mi mindenre allergiás. Kit érdekel, komolyan? Milyen emberek ezek? Arról bezzeg elfelejtett beszámolni a kedves nagymamám, hogy ő mindig örül valaki halálhírének, és igyekszik mindenki temetésén ott lenni, akiket nem is ismer, azokén is. Temetőben is nagyítóval nézegeti, ki halt meg éppen a városban.
2019. nov. 9. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Nem.kerdeztek tole semmit elso bemutatasra: nem tul udvarias dolog, de mar elegge besavanyodottak es oregek lehetnek ahhoz, hogy ugy legyenek a sajat elettapasztalataik alapjan, hogy hat lehet ket honap mulva mast viszel oda vagy egy ev utan szakitotok es oket most perpillanat tenyleg nem erdekli a fiu. En ezt bunkosagnak tartom amugy, csak legtobben megis iylenek mint a te rokonaid. Nalunk ram ugy nem volt kivancsi senki, hogy en voltam a menyasszony aztan a feleseg. Mai napig azt se tudjak miylen iskolai vegzettsegem van vagy hol dolgozok. Szerinted?


A hatad mogott lejaratas, kibeszeles nem nagy ugy. Ez is eeg tipikus ne is huzd fol magad rajta. Az ok mirol.beszelnek es teged ez a "kit erdekel?" a reakcio ez vszint rad nezve se dicseretes, hiszen valoszinu ok pont ugyanigy gondoltak a te lanytestvered fiujarol, hogy kit erdekel? (Rokonaim nekem is sok erdektelen infot meselnek de udvariassagbol vegighallgatom oket hiszen maskor majd en szorulok meghallgatasra.)

A temetos sztori tetszik. Egy skandinav film errol szol pont, hogy ket mammer hobbija hogy minden temetesre elmennek a varosban akkor is ha kozul sincs az illetohoz. Erted temetesre mennek...egy vigjatek de annyira nem vicces. Mar eleg regi, lehet nagyid onnan vette az ihletet.

2019. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sosem vitt még oda senkit, ez volt az első. És valószínű az utolsó is.
2019. nov. 9. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk a leírás alapján, szinte az ő hibája volt.

Most komolyan ha bolondokházába viszi a srácot akit megrángatnak akkor ki a hibás?

2019. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Én azt nem értem, miért te idegeskedsz emiatt. Nem neked kellett végigülni. Örülj a tapasztalatnak, más kárán tanultad meg, hogy hová ne vigyél senkit.
2019. nov. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy utálatos nagynénim, hasonló. Egy ideje vele él a nagymamám is, amíg külön élt, normális volt, de mióta a nagynénivel, azóta ő is negatív, utálatos öregasszony lett. Amikor jártam az első barátommal, (5 éves kapcsolat volt), egy év után már kajánul kérdezgette a nagynéni, hogy "mikor hozod el őt az oroszlánbarlangba"?

Már láttam előre, ahogy froclizzák, beszólogatnak, ironizálnak (főleg velem ugye, az én káromra). SOHA nem vittem oda. Nem kell szopatni magad, ha nem muszáj.

2019. nov. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én eleve nem vittem volna oda soha senkit, úgyhogy nincs miről beszélni!
2019. nov. 10. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!