Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Milyen gyakran làrogatjàtok...

Milyen gyakran làrogatjàtok meg a pasitok nagyszüleit?

Figyelt kérdés
Pàrom nagymamàja allandoan csesztet,amikor megyek h milyen ritkan megyek,szinte mar meg sem ismer. Kb havi 1x megyek. Reggel,este 1,5 oras utazas a munkahelyre. Heti 40 ora munka utan nincs kedvem kimozdulni. Orulok,h itthon vagyok a parommal ketten. Meg oszinten szolva nem is vagyok kivancsi az oreglanyra. Kajaitol is undorodom. Pasim (unokaja) heti 2x minimum megy hozza. Engem miert kell csesztetnie? Nem en vok az unokaja. Idegesito...

2019. nov. 17. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

A volt párom nagyszüleivel 7 év alatt kb 5x találkoztam, pedig 2 4 házzal árrébb lakik.


A mostanival már gyerekeink vannak, ünnepekkor + max 2x

2019. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én még ahány öreggel dolgom volt, folyton ezt mondogatták, hogy de menjünk gyakrabban. Szerintem ez valami beszédmód, amit eltanulnak egymástól, olyan, mintha azt mondaná, jó napot kívánok. Nem kell vele foglalkozni. Én mindig azt válaszoltam ilyenkor, hogy de most viszont itt vagyok, akkor nem használnánk ki az alkalmat, és beszélgetnénk valami érdekesebb témáról? Ez általában bevált. Aki hardcore, az meg csak panaszkodni tud, mert az az élete, hogy egy mártír, azzal eleve nem lehet mit csinálni.
2019. nov. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!