Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Van ahol a szülő ott lakik a...

Van ahol a szülő ott lakik a gyerekénél?

Figyelt kérdés

Mi nálunk így van,vagy kb 20 éve mamám anyánál lakik.

Mamám kap 70ezer nyugdíjat, abból egyből 40-50 ezret legalább elcigizik, így már önmaga, nem tudna háztartást, ennivalót venni. Mindig minimálbért keresett, így pl.: kapott 60ezret abból egyből elszívott 40 ezret és így rá nem maradt megélhetésre-


2019. dec. 28. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Hozzánk apukám fog lassan ideköltözni. Sajnos végstádiumú rákbeteg, anyu még dolgozik, nem állapot, hogy éjszakákat nem tud aludni. Én jelenleg meg tudom oldani, hogy itthon dolgozzak, eredeti végzettségemet tekintve szakképzett ápoló vagyok ráadásul, úgyhogy ez lesz az ideális megoldás.
2019. dec. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Így anyának a háztartásba, se tudott beleadni a közösbe ,mert kellet cigire. Így totál ingyen ott lakott, és most már nyugdíjasként semmit se csinál, egész nap kimegy dohányzik, majd visszafekszik.
2019. dec. 28. 11:23
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Barátaidnak nem tudsz panaszkodni? . Ez inkább az mint tényleges kérdés.
2019. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha volt ingatlana és az eladásra került úgy, hogy az ára bekerült a gyerekek ingatlanába, akkor nincs is más megoldás.

Ennek ellenére nálam kizárt, hogy a gyerekemmel együtt lakjak, pedig nagyon szeretjük egymást, de szeretném, ha ez így is maradna.

Ha eltehetetlenedem, akkor úgysem tudnának pátyolgatni, mert dolgoznak, akkor irány az öregotthon, vagy a kórház, ha meg nem vagyok tehetetlen és beteg, minek üljek mások nyakán.

2019. dec. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen, anyósom itt lakik nálunk. Mi a kérdés?
2019. dec. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
édesanyám nem akart egyedül lenni, miután a fater meghalt. eladtuk a szülői házat, a húgomat kifizettem, és anyámmal vettünk egy nagyobb házat. remekül működik a dolog.
2019. dec. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Van ahol a szülő ott lakik a gyerekénél?

Mi nálunk így van"

ebbol is latszik, hogy igen

birom az ilyen kerdeseket...

2019. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
28%
Anyósom velünk lakik ugyanez a szitu elcigizi azt a kis nyugdíját. A fia, a párom tartja el és én amit a konyhára veszek főzök rájuk és a két gyerekre. Kiállhatatlan nem csinál semmit cigizik vissza fekszik, de a dolgainkba azért beleszólna mit vegyünk, a kislányra mit adjunk, mit hova pakoljunk stb. Én önerőre gyűjtök most hogy elköltözzünk onnan mert nem lehet vele együtt lakni és 64 éves. Elhagyja magát de ha dirigálni kell egyből nem beteg nem fáj a lába stb.
2019. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8

Azért nálatok másképp van Andika!

Nem nálatok lakik az anyós, hanem ti laktok az anyósnál!

Gyűjtögesd csak az önrészt, az anyóst meg majd eltartja valaki a házáért!

2019. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem mi lakunk nála hanem ő a páromnál azért a kettő nem egy ez a párom háza és nem az anyósé abban a sógoromék laknak
2019. dec. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!