Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagypapa és unoka barátság...

Tud6om kérdése:

Nagypapa és unoka barátság létezik?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 14:49
 1/6 anonim válasza:
83%

Hát hogyha ez jó kategóriában van, és a randizáshoz kapcsolódik,akkor remélem nem létezik.

Ha csak félrenyomtad a kategóriát,akkor persze, létezhet,én is jó kapcsolatot ápolok a nagyszüleimmel

2020. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
hajaj, de mennyire! Mérei Ferenc gyerekpszichológust kérdezték egy riportban, hogy van a saját gyerekei nevelésével, hümmögött, majd csillogó szemmel mondta de az unokák! az igen, közös az ellenség !:)
2020. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gráner andrás ***** válasza:
100%
A baj, az ha nincs baráti kapcsolat a nagyapa és az unoka között! Sok esetben a nagyapa és az unoka között nagyobb a baráti egyezség mint a szülő gyermek között! Ez nagyon is természetes, hogy a nagyszülő és a szülő között sokszor jobban áramlok az információ mint a szülő és gyermek között. Annak ellenére, hogy ezzel nagyon sokan nem értenek egyet. De az attól még működik. TENGERPICI 2020.03.18.
2020. márc. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3 én is erről írtam, de valamely vadmajom lepontozta Méreit. Tulajdonképp a bölcs nyugalom (mert optimális esetre nézzük, nem úgy hogy elitta a nagyapa a józan eszét), ami hat a kisgyerekre és a a nyugalom, hogy nem izgul annyira mint a felelősséget hordozó szülő, "hogy minden nevelés tökéletes legyen"
2020. márc. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen létezik köztük barátság. Néha cinkos barátság is. A nagyapa (nagyszülők) többet megenged az unokájának, mint annak szülei. Amíg ez apró engedményekben csúcsosodik ki, addig nincs is nagy probléma. A baj akkor van, ha a szülők tudta nélkül engednek meg a nagyszülők olyan lényeges dolgot, amit a szülők nem néznek jó szemmel (édesség...).
2020. márc. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kiváncsi Bp válasza:
100%
Gondolom létezik. Saját tapasztalatomat tudom leírni. Unokám 15 éves fiú én 57. Mivel apjától anyjától nem kapja meg azt a túlzott szeretettet, és ellátást így akkor teheti jön hozzám és nálunk is alszik. Nem egyszer mondta, hogy „Papa tőled több szeretetet kapok” mint szüleimtől. De ugyan így vannak testvérei is sajnos. Az is lényege vasnak barátai. Amit lényegesnek tartok és itt lehet el gondolkozni nem édes unokáról van szó.
2020. márc. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!