Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Inkább ne menjek mamámhoz?

Inkább ne menjek mamámhoz?

Figyelt kérdés

Ugye most itt ez az online oktatás, már edzésre sem tudok járni. Szóval nem csinalok sokmindent egy nap.

Pont meglenne ra a lehetosegem, hogy elmenjek mamahoz mondjuk egy hetre. Tudnek neki segiteni a haz korul, tudnek kis fat osszehasgatni, tojast osszeszedni, ebedert/boltba jarni helyette vagy segiteni fozni, akarmit. No meg egy kis idot is toltenek vele.

De megis felek lemenni hozza, a virus miatt. Eddig sem jartam sok helyre, mar nem jarok tomegkozlekedessel, csak neha a boltba lemegyek illetve egy kisebb tarsasaggal talalkozok.(biciklivel jarok mindenfele)

Mama egy 3000fos faluban el, nem nagyon jarnak el az ottaniak sehova. Szoval nem tudom.

Inkabb ne menjek?


2020. márc. 20. 14:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mivel jarna o jobban?
2020. márc. 20. 14:05
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
A nagymamád érdekébe ne menj.
2020. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha te még nem kaptad el megtehetnéd, de sajnos ezt nem lehet tudni, így az ő érdekében inkább ne menj.
2020. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Jó dolog LENNE, de attól hogy jól vagy nem kizárt hogy nem hordozod, vagy akár a ruhád, akármi. Nem kockáztatnék.
2020. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem menjél. Akkora az esélye annak, hogy elkaptad a vírust, mint hogy jövőhéten megnyered a lottó ötöst.

Ha mégis megfertőzöd a nagyid, meg fogja bocsátani.

2020. márc. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
De tudod mit, kérdezd meg a mamádtól! Hívd fel, ha azt mondja, ne menj, akkor ne menj. Ha azt mondja, menjél nyugodtan, akkor menj.
2020. márc. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

"Ha mégis megfertőzöd a nagyid, meg fogja bocsátani."


Kivéve, ha belehal.

2020. márc. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Ne menj!!! Amúgy ha te vasarolsz, de közösen éltek, azzal nincs kisegitve, mehetne ő is.
2020. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
A csapból is az folyik hogy veszélyes az idősekre...
2020. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

#5

Arra, hogy megnyerd a lottót kb annyi esély van, minthogy lottó kitöltés közben meghalj.

Szóval szerinted arra, hogy valaki elkapja a koronavírust kb annyi esély van?

Ezt azért gondold át újra.

Rengeteg ember fertőzött, nemrég volt az első igazolt fertőzött, de már lassan 100nál járunk. 2 hétig tünetmentes az ember és fertőz másokat... Szerintem elég nagy az esély arra hogy te vagy én is hordozók vagyunk. Mégse fogjuk megnyerni a lottót szerintem.

2020. márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!