Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan hagyjam ott a nagyszüle...

Hogyan hagyjam ott a nagyszüleimet?

Figyelt kérdés

Röviden: Apám nevelt 2 éves koromig, utána elváltak anyámmal és anyám nevelt 11 éves koromig, utána betegsége miatt nem tudott.

Apám lelki beteg, anyám agydaganatos.

Utána az anyai nagyszüleimhez kerültem, akik látszat kedves emberek, de ha valaki ellentmond nekik, érvekkel akarja meggyőzni, szó szerint megölik.

A mai nap elmentem dohányboltba, mint mindig, a nagyi szájmaszkot akart adni és először nemet mondtam odaállt az ajtóhoz, nem akart kiengedni, a másik ajtónál őrt állt a papa.

Végül azt lett, hogy azt mondtam a nagyinak add ide a szájmaszkot erre ő nem akarta ideadni és elszakadt, erre a papa azt mondta távolítsd el a játékot a szobájából, azonnal elvittem, igazából nem is akarok ott játszani.

A nagyi addigra eltűnt és ki tudtam menni.

Hazaértem azonnal számonkért, hogy nem mostam kezet, pedig vizes volt a kezem.

Amúgy a dohányzást utálják és a kávét is szóval csak titokban csinálhatom ezeket.

Munkát már kerestem, mindenhol beteltek a helyek január óta, decemberben alkalmi munkákat kaptam, ami nem elég az elköltözéshez.

A Play Stationre 1 évig gyűjtöttem a telefonra is kb fél évig.

Azt bánom, hogy csak tavaly ősszel jött meg az eszem és akkor kezdtem keresni a munkákat.

Most az a helyzet bárhol bárkinek dolgozok, ha ad egy napra 8000 Ft-ot és egy hónapra 20 munkanapot.

Ezen kívül az életemmel minden rendben van, szeretek dohányozni, inni, bulizni, csajozni és van barátnőm.

De mégis, hogyan oldjam meg ezt és hogyan menjek el innen?

Jelenleg egy sátram van, menjek el a kemping övezetbe és aludjak ott?


2020. márc. 24. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Hàny éves vagy? Ha tudod, hogy utálják az ellentmondást, minek csinálod direkt? A szájmaszkban igazuk volt. Egyébként meg a házhozszállító cégek szinte mindenütt keresnek munkaerőt.
2020. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De nekem még katára sincs pénzem.

19 éves vagyok

2020. márc. 24. 14:40
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem dolgoztál / dolgozol mégis miből spóroltál PS-re meg telefonra, miből telik cigire, kávéra, ivásra, bulira?
2020. márc. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Na, lejárt a délelőtti távoktatás, kezdődik a tinik ámokfutása a GYK-en...
2020. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A csaladi cigire? B+ az arra van, h a nagyszuleidet segitse ellatni teged. Kaja mibol van? Ruha mibol van? es meleg lakas a fejed folott? Ja hogy az ok nyugdijukbol... Amig azt a kis segitseget, amit ok kapnanak utanad es te bagora koltod, addig egy budos szaavad nem lehet ellenuk, es ha ok azt mondjak, h edes fiam, most negykezlab fogsz tancolni, akkor ugy teszel. Vagy mehetsz dolgozni, ha kell, nem 8000/nap es nem 20 nap egy honapban, hanem vallalj alkalmi munkat, legyen csak 50.000 beveteled egy honapban, abbol beszallsz a koltsegekbe mondjuk 20-25tel, a tobbit meg ugy bacod el, ahogy akarod. En igy tettem volna 19 evesen (pedig meg nem vagyok 30), anyamek a hazbol is kidobtak volna. Soha eszembe nem jutott volna elvenni toluk a csaladit...
2020. márc. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Én a magadfajta életképtelen szarokat gyűlölöm, akik gyerekesen viselkednek, de felnőtt módjára sikertelenül próbálnak okoskodni, ide hányják a szar családi életüket, ami a kutyát nem érdekli, amit más úgysem tud megoldani helyettük.
2020. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok "tesó". Veled ellentétben Kevin.
2020. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen családiról beszélsz, nagyokos? 19 évesen, ha már nem tanulsz közoktatásban, nappali tagozaton (márpedig nyilván nem, ha már munkát "keresel"), akkor lófütty jár utánad nem csp.
2020. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

" A Play Stationre 1 évig gyűjtöttem a telefonra is kb fél évig.


Azt bánom, hogy csak tavaly ősszel jött meg az eszem és akkor kezdtem keresni a munkákat." Csak annyit kérdezek: azt meg hogy sikeült a semmiből összegyűjteni? Hihetőbb mesét!

2020. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
A f $zom kivan, hogy nem az ilyen öznő nárcisztikus $eg gfejek halnak meg a koronavirusban, hanem az olyan idős emberek mint a nagyszüleid akik eltartanak téged, de te azt se tudod betartani, hogy ne veszélyeztesd feleslegesen az életüket és legalább felvegyél egy k ba$zott maszkot. Lehet téged nem, de őket megölheti gy ökérkém...
2020. márc. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!