Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Jogoson hibáztat minket...

Jogoson hibáztat minket tesómmal a mamánk?

Figyelt kérdés
Neki megrögzött elmélete az, hogyha kiskorunkban rászóltunk volna anyánkra, hogy hagyja abba az ivást, és ne viselkedjen úgy ahogy, akkor nem lenne alkoholista. De kérdem én, nem a szülő feladata a nevelés?

2020. márc. 27. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kisgyerek felelőssége talán, hogy a felnőtt szülője hogyan viselkedik? Istenem, mekkora idióta.

Ő miért nem szólt rá a lányára? Mert talán nem hallgatott rá? A kicsikre biztosan hallgatott volna.


Bár mondjuk az én nagyanyám is anno nekem mondogatta, hogy beszéljek vele, próbálják meg hatni rá, aztán meg hogy nem is érdekel mi lesz vele...nem fogják fel, hogy önálló felnőtt, saját döntésekkel. Hogy lehet ilyen terhet rakni gyerekekre, akik amúgy is elszenvedői a helyzetnek?

2020. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Ezt most azonnal felejtsd el! Ez nem a gyerek kötelessége, felelőssége. Nagyanyátok rátok vetíti ki a nevelési kudarcát.
2020. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

dehogy, egy kisgyereknek hogy lenne már bármi felelőssége a szülei viselkedését illetően

inkább neki kellett volna megnevelnie a lányát

de hát nyilván sokkal könnyebb mindig mást hibáztatni

2020. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a ti dolgotok volt.
2020. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan beszolas volt mint kedves aposome.Tavaly előtt azt hiszem osszevesztem a férjemmel.Megrángatott.Ezt elmondtam aposmnak,már utolsó kinomban,segítséget kérve (hátha tud beszélni a fiával,esetleg leba.ssza hogy ilyet nem csinálunk ) azt mondta ez mind azért van mert én nemtudtam megnevelni!!!Pont neki kellett volna embert,férfit faragni,nevelni a fiabol nem nekem!!!
2020. márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!