Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Honnan tudhatom hogy van-e...

Honnan tudhatom hogy van-e bennem cigány vér?

Figyelt kérdés

Honnan tudhatom hogy cigány vagyok-e

Barnás hajam van,kék szemem,a fülem mint egy denevérnek,anyu erdélyi,benne valószínűleg van de nem annyira szereti a cigányokat,anyunak minden rokonának,minimum 4 gyereke van,és azok elég barnák,anyu nem ismeri az összes rokonát,de amikor az anyja meghalt akkor a házának hivatalosan több mint 20 örököse van,apu is egy kicsit fura nekem nagy dús sötét barna-feketés szemöldöke van,de ő állatokat tart,apu anyja biztos magyar,de az apja egy kicsit fura nekem,fekete haja van,nagyon nagyon bbabonás,jósnőhöz jár,bőrszíne is barnás,de azért ő is állatokat tart 65 évesen sok birkája van, mindig kalapot hord,neki ilyen kampós orra van,meg apunak is



#roma #cigány Vagyok?
2020. ápr. 4. 12:09
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja,és amugy anyu nagyon agresszív ha ideges mindig vicsorít és elmond minden rákosnak,meg hogy "te cigány vérü,cigány" amugy barnás feketés haja van,kék szeme,és nagy barna folt van a szeme körül
2020. ápr. 4. 12:17
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
A fekete haj, barnás bőr Jász-Kun jellemvonások - nekem spec. sok ilyen ismerősöm van, egyik sem cigány. Az unokatestvérem is ilyen, én pedig teljesen fehér bőrű vagyok és elég hosszan visszavezethető a családfánk is.
2020. ápr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ja,és azt is hozzá teszem hogy anyu családjában sokan ültek börtönben,pl a bátyja 15-évet ült
2020. ápr. 4. 12:25
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
És ha kiderül, hogy cigány vagy, akkor belecsapsz a lecsóba, és bűnöző életmódra váltasz?
2020. ápr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
nem cigány vagy te hanem troll
2020. ápr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Miért lennék troll? Minden úgy van ahogy leirtam

Amugy mi sosem veszünk fát,mivel apa állatokat tart a fát alulra rakja,majd utánna a fa fölé szénát,hogy ne látszódjon xd jó taktika

2020. ápr. 4. 13:28
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Lehet jó pénzért genetikai vizsgálatot csináltatni, és akkor kiderül, pontosan milyen felmenőid vannak.
2020. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy amiket leírtál, az nagyrészt nem genetika, hanem neveltetés, családi példa kérdése, a többi meg apróság, bárkinek lehet kicsit barnább bőre vagy ilyen-olyan szemöldöke.
2020. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha anyadban van, akkor benned is.
2020. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Az álmok elég jók kiindulóalapnak. Én régebben sokat álmodtam arról hogy egy bohócot üldözök, aztán kiderült hogy a nagyapám a denevérember.
2020. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!