Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Normális hogy iszonyat rondán...

Normális hogy iszonyat rondán beszélnek velem?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom ők nevelnek. De ez nem jogosítja fel őket hogy így beszéljenek velem szerintem.

Soha nem tettem semmi rosszat...


2020. ápr. 8. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális. Gyerek esetében (azaz vele szemben) egyenesen mentális terrornak számít - gyermekbántalmazásnak.
2020. ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18 vagyok párommal nem sokára össze költözünk elméletben. De a 18 évem alatt úgy beszéltek velem mint a kutyával. És nagyon sokszor el kap a sírhatnék már. Rendesen pokolnak érzem. Csak mielőbb szabadulni szeretnék.
2020. ápr. 8. 09:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd te megértöbb leszel és jobban csinálod!!!!
2020. ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolso sokkal jobban fogom.
2020. ápr. 8. 09:53
 5/5 anonim válasza:

Nem, egyáltalán nem normális. Ez verbális bántalmazás.

Szorítok, hogy felül tudj kerekedni ezeken, egészséges önképed és önbizalmad legyen a bántó szavak ellenére!

2020. máj. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!