Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ausztriából sorbalátogat...

Ausztriából sorbalátogat mindenkit egy rokon mikor vírus van?

Figyelt kérdés
Két gyerekünk van,ők már két hónapja itthon vannak,és nem vittük boltba,emberek közé.itthon dolgozunk.anyósóm férjével ausztriából hazajöttek egy napra tegnap,hiába kértük hogy még bírja ki.persze a gyerekek odamennek hozzájuk.hiába vigyáztunk eddig? Csak hőbörögnek hogy semmi bajuk nincs,dehát két hétig semmi tünet akár,meg csak hordozók is lehetünk. Máshol is kibírják a nagyik. Persze mindig semmibe vették amiket mondunk. Mesélték hogy több rokonnál is voltak és szerintük ez rendben van,csak én akadékoskodom.tényleg így van? Ugy tudtam mi se mehetnénk így boltba kèthétig(heti egyszer megyek) nem büntetik ezt?
2020. ápr. 30. 06:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Határátlépésnél kaptak egy szép kis piros matricát, meg egy papirt, amit alá is írtak, hogy 14 nap karantén....
2020. ápr. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk holnapra ballagási partit szervez egy rokon, már előre látom, mi leszünk a rosszak, de kihagyjuk. 70 az anyukám, 72 és végstádiumú rákbeteg az apum, a velünk élő anyós 74 és elég sok baja van. Ketten a vendégek küzül sürgin dolgoznak (én már szerencsére nem), van három hónapos csecsmő köztük, változatos a lista.

De gondolom, marhára kell nekik a pénz, amit a gyerek ballagására adnánk... (cseppben a tenger nekik egyébként). Na, ez kerülendő.


De azt nem gondolom, hogy a gyereknek attól, hogy a nagyi beteszi a lábát hozzátok, bármi baja lenne. Maszk, távolság, nem tapizni össsze a fél lakást, ennyi. Hordozó lehet a postás, a kukás, aki elvitte a szemetedet, bárki.

2020. ápr. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%

Azért ennyire ne liheg túl kérdező. Nem kirájári tilalom van, hanem csak korlátozás. Nyugodtan lehetett volna a gyerekekkel menni sétálni, csak figyelni kell a 2 méteres távolságot. Nyugodtan lehet menni boltba akár naponta is.

Én minden nap dolgozni megyek asztmásként, és mégsem lihegem ennyire túl.

2020. ápr. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
Túlparázod.
2020. ápr. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
31%
Idióták.
2020. ápr. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%

Egy napra nem tudnak hazajönni, mert két hét karantén van.

Szóval nem teljesen stimmel a történeted.

Egyébként meg szerintem teljesen normális, hogy szeretnék látni a fiúkat, az unokáikat. Csak nem kell ölelkezni, puszilgatni egymást.

2020. ápr. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
11%

Bullshit van nem vírus.


Egy ismerősöm, de még azok ismerőse sem volt mégcsak náthás se.

2020. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

7!


Nagyszerű. Az én ismeretségi körömben eddig ketten haltak meg, egy pedig intenzív osztályon van.

2020. ápr. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
7, nálunk tegnapi elhunyt van, sajnos, a nagyon közeli családtagok közt.
2020. ápr. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
7-es Te és sok buta ember, addig nem hisz míg közvetlen közelében nincs tragédia! Sajnos koronavírus van és még sokáig lesz is!
2020. ápr. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!