Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Rosszul érzem magam, mert nem...

Rosszul érzem magam, mert nem találkoztam nagyszüleimmel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyám anyák napja alkalmából elment szüleihez. Megbeszéltük, hogy én is fogok menni nagycsaládlátogatni de sajnos reggel 10 körül volt. Én meg alapjáraton nem tudok hajnali 5 előtt elaludni, ezért 5 óra alvás után nem tudtam felkelni, nyűgös voltam és azt hazudtam, hogy rosszul vagyok, nem akarok menni. Igazából tényleg rosszul voltam, de csak az 5 óra alvás miatti rosszullét. Majd délután 4-kor felkeltem, akkor jöttek haza pont anyáék és mondták, hogy nagyon hiányoltak a családi összejövetelről, aztán kitudja meddig vannak még velünk az élők között nagyszüleim, elég öregek. Nagyon bánt a dolog, mit tegyek?

2020. máj. 4. 02:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem szuper lenne, ha ma átmennél a nagyszüleid biztosan nagyon örülnének neked, meg a saját nagyszüleimből kiindulva azért is mert így mindennap meglátogatja őket valaki. Tegnap anyukád, ma délután te :)
2020. máj. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Messze laknak, kocsival oda-vissza másfél óra az út, kocsim van (de sajnos náluk) de nincs jogsim (nem is lesz soha) így ez kiesik, tömegközlekedés nagyon necces, hosszú idő. Meg órám is lesz holnap :) Nemtudok csak úgy átmenni :(
2020. máj. 4. 03:12
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Viszont ha átmész, és valamelyik felborul, mert vírusos vagy, akkor az jobban fog fájni valószínűleg.
2020. máj. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Hívd fel mamát papát és beszélgessetek egy jót.

Amúgy én sem értem miért kell a veszélyeztetett korú felmenőknél nagycsaládi bulit tartani

2020. máj. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Tök felelősek a szüleid, hogy a vírus közepén mennek idős roknokhoz... Te tetted jól (bármilyen okból) hogy nem mentél.
2020. máj. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Jé, még mindig vannak akik ennyire ostobák és felnőtt létükre totál felelőtlenek vagy kamu a kérdés? Remélem kamu, mert amúgy is nagy csalódáa hogy ennyire agyatlan legyen az emberek túlnyomó része.. :(
2020. máj. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%

És hogy jársz iskolában, ha mindig 5-kor alszol el és 10-ig aludnod kell? :D

Ez egy hülye kifogás volt, te is tudod, hogy nem akartál menni. Előfordul az ilyen. Nem kell belőle nagy ügyet csinálni. Majd mész legközelebb. Bár most tényleg nem túl szerencsés idős rokonoknál nagy családi összejövetelt tartani.

Addig is, hívd fel őket, biztosan örülni fognak neki.

2020. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%
ne nyeljetek már be mindent. hogy lenne órája holnap? érettwégi szünet lesz..
2020. máj. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%
ahogy ma is.
2020. máj. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%
8: lehet, hogy online órája lesz, nem írta, hogy bemegy a suliba :)
2020. máj. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!