Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szemétség ez vagy természetes...

Szemétség ez vagy természetes hogy így érzem?

Figyelt kérdés
Szörnyű gyerekkor áll mögöttem. Apámtól rengeteget szenvedtem. Tönkrement tőle az egész életem. Apám anyja, a nagyanyám szintén nem volt jó ember. Sokat gúnyolt ő is gyerekkoromban és felnőttként is úgy kezelt mintha egy hülye lennék. Folyton mindig nekem kellett az ő bajaikat megoldani a fiuk helyett és ha valami miatt nem tudtam akkor egyből mindenféle rossz voltam. Nem számított hogy előtte mennyi mindent megtettem. A saját életem mindig félre kellett miattuk tennem mert ezt várták el. Soha nem volt párkapcsolatom sem mert annyira elpusztítottak lelkileg a fiukkal, apámmal együtt. Nagyanyám meghalt, igaz előtte sem tartottam már velük a kapcsolatot mert visszavettem tőlük végre mostmár a saját életem amiről ők úgy gondolták hogy az övék... Szóval meghalt de én semmiféle sajnálatot vagy szomorúságot nem érzek. Csak egy lehetőséget adott vele a sors hogy teljesen magam mögött tudjam hagyni végre az összes rosszat. Sajnos olyan ember voltam aki semmiért sem szólt, mindenre bólogatott és akivel bármit meg lehetett csinálni. Ezért ugrottak rám. Kihasználtak és utána érzelmileg kezdtek zsarolni ha megpróbáltam hátrálni és a saját életemet élni Szemétség ez hogy nem érzek semmit csak egy lehetőségként fogom fel?
2020. jún. 1. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha igy bántak veled akkor természetes reakció

mostmár szabad vagy azt csinálsz amit akarsz

2020. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyiss egy pezsgot es minden rosszat hatrahagyva kezdj uj eletet!
2020. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Ne legyen emiatt bűntudatod.

Itt az alkalom hogy egy kicsit összekapd magad és tanulj a történtekből.

Nem akarlak bántani. Félre ne értsd. Én is hasonló körülmények között nevelkedtem.

Egy kicsit erősödj meg. Éld a saját életedet úgy ahogy te szeretnéd. Nem tartozol semmivel senkinek. És azt se feledd, hogy neked kell kiállnod magadért mert más nem fog. Ne hagyd többet hogy kihasználjanak. Sokkal többet érsz az ilyen embereknél.

2020. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!