Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mitől lett ilyen a nagymamám?

Mitől lett ilyen a nagymamám?

Figyelt kérdés
Hitgyülis, kommunista, baloldali, MSZP-s, DK-s, Jobbikos, Momentumos, minden, csak ellenzéki, utálja Orbánt, Németh Sándort prófétának tartja. Nekem ez felfoghatatlan... Mitől lesz ilyen valaki?

2020. jún. 28. 18:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%
Ha figyelmesen olvastátok volna a kérdést, ez nem provokatív kérdés, nem a kérdező őrült meg, hanem a nagymamája lett furcsa. nem tudom, mennyivel kell egy kérdést ennél szájbarágósabban megmagyarázni, a kérdező teljesen érthetően írta.
2020. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

11


Igen, mi biztos meg tudjuk mondani neki, miért lett "ilyen" a nagymamája. A kérdezőnek lövése sincs miről beszél. Összehozza a jobbikot a nácikkal, a hitgyülit a kommunizmussal, az ő fejében a nagyanyja egy vallásos kommunista náci. Hát biztos. Szerintem egyszerűen az van, hogy a nagyi ellenzéki és esetleg hitgyülibe jár, a kérdező meg nem és jó emberi szokás szerint nem képes elfogadni, hogy valaki mást gondol a világról, mint ő. Neki felfoghatatlan, hogy nem mindenki orbán seggét nyalja.

2020. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 MBbpg válasza:
Én hitgyülis vagyok, de amit a kérdező ír számomra is felfoghatatlan 😂
2020. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Derjaderja ***** válasza:
55%

Elég nagy az ideológiai kàosz az országban, szóval semmi nem lep meg.


Amúgy megmondom Neked miért: az idősek agyában a fehéràllomàny már nem az igazi (gyakran csak a kor vagy kezeletlrlen krónikus betegségek miatt vagy leèpüléses betegség miatt), és gyakran emiatt az árnyalt, belátó, finom érvelésre, végletek elkerülésére már nem képesek.


Emiatt rugalmatlanok, korábbi személyiségük sarkossá vàlik, és raadásul ahogy rájuk szakad az internet meg a média, csomó butaságot kèpesek kitalàlni/összrakni.

2020. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 1Léna ***** válasza:
Kerülni kell azt a témát amiben nem értetek egyett!
2020. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!