Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Köszöntès üzenetben?

Köszöntès üzenetben?

Figyelt kérdés
Milyen sms-t irnátok nagymamátoknak szülinapjuk alkalmábol?

2020. júl. 25. 15:10
 1/9 Argloss ***** válasza:
92%

Az SMS-t nehéz megnyitni, kicsik a betűk, meg amúgy is eléggé semmi energiabefektetést igénylő dolog. Én felhívnám.

Ha csak kötelességtudat, akkor dobj egy sima boldog születésnapot kívánok sms-t.

2020. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Nagyit inkább telefonon hívnék!

De ha mindenképpen sms, akkor egy aranyos kis versecske, plusz a jó kívánságaid.

2020. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Boldog szülinapot, Nagyi/ Mama/ ahogy hívod

De tényleg jobb lenne felhívni

2020. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Én is azt javaslom, hogy hívd fel őt személyesen. Lehetőleg ne olyan időben, amikor délutánonként pihen.
2020. júl. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Konkrétan a kérdésre válaszolva:

Egy nagyon jól kiválogatott versecske, rászánnám azt a pénzt a nagyira, hogy akár 3 smsnyi költséget számoljon fel rá, valamint nem csak egy, hanem 2 "Boldog Születésnapot" vagy "Isten Éltessen Sokáig még" üzenetet is írnék hozzá, meg hogy nagyon szeretem.

Ez attól függ, milyen a kapcsolatod a nagyival.

Ha szereted, told túl nyugodtan, ha nem, ne is küldj neki.

Én se küldök neki, Ő se nekem, nem szeretjük egymást; viszont édesanyámat meg maximálisan felköszöntöm mindig ajándékokkal is, mert jó a kapcsolatunk.

Nem bántja, hogy nagyit nem köszöntöm, megérti, ő is csak "kötelességből" köszönti.

2020. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Isten eltessen Nagyi(vagy ahogy szolitod) es ird melle hivlak valamikor a heten.

Aztan ha hivod tok jo ha nem hat valami kozbejott.

De 80pluszos nagyim az smseket epp csak el tudta olvasni vagy olvastatni valakivel es altalaban ezert a nagyon rovideket dijazta. Ha fiatal nagymamad van akkor azert tud smst is iezelni.

2020. júl. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem azért az 5 forintért, de senki nem állítaná a nagyijának fel a betűtípust? Mert a régi telefonokon is fellehetett, ennyit megtehetnétek nekik...
2020. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

De szánalmas...sms, miért nem már email?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ha ennyire smucigság van, akkor képeslap-kézzel írva...


A minimum telefonhívás s szóban vagy meglátogatod, ha becsülöd s van rá módod.

2020. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Nagymamát bunkóság SMS-ben felköszönteni. Névnapot még csak-csak, de születésnapot abszolút nem. Ebben a korban az ember nem egyoldalú távkommunikációra vágyik, hanem azt szeretné, hogy együtt legyen a családjával és átbeszéljék a délutánt. Menjetek el hozzá látogatóba és köszöntsétek fel személyesen.
2020. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!