Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Változna vmi ha ezt elmondanám?

Változna vmi ha ezt elmondanám?

Figyelt kérdés

Hugom idén érettségizett de csak 2 tantárgyból-mivel 3 érettségi tárgyból is megbukott év végén. Augusztusba pótvizsga,ha sikerül októberbe mehet érettségizni a maradék háromból akkor kap bizonyítványt is.

Amikor lett volna a ballagás,a vírus miatt ugye elmaradt,mamáék rendeztek neki családi ebédet. Kapott ajándékot meg pénzt.


Elég idegesítő. Nekem 2 éve a ballagásomra egy szál virágot nem hoztak,mondták majd ha bemutatom a bizonyitványt sikerült e az érettségi akkor kapok vmit. 3-as 4es lett az érettségim,mikor mutattam nekik h nézzetek meg van lefikázták hogy ez elég gyenge... jó szót nem kaptam kb.


Tesómat meg sztárolják ezerrel,most 7végén is igy a hugom ugy hugom nagy jövő elött áll,bezzeg én mit tudok felmutatni... annyira elmondanám h neki meg sincs az érettségije,nem kell elájulni tőle.


Anyám nem szereti őket(apám szülei)azt mondja ne foglalkozzak velük. Tesom minden alkalommal könyörög h ne szoljam el magam,a bizit mindig elfelejti elhozni. De ezt hallgatni 1 családi ebéden elég idegesitő.



2020. júl. 31. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát, nem tartom magam gonosznak, de ebben az esetben hótziher, hogy elszólnám magam...
2020. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
A lényeget lehagytad, de a szövegkörnyezetből végülis ki lehet silabizálni, hogy tulajdonképpen a nagyszülők nem tudnak a dologról. Viszont ha így van, egyáltalán nem kellene magadra venni, mert ha tudnák a nagyszülők, nem lennének ennyire elragadtatva, hidd el. Próbáld meg elengedni a füled mellett és magadra koncentrálni, hogy tényleg kihozd magadból a legtöbbet. Ezután a nagyszülők is el fognak ismerni :)
2020. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Én elszólnám magam. Nehogy már istenítsenek egy kalap sz@rt nem érő embert.
2020. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Engem se szeretett a nagymamám soha, én se kaptam tőle egy jó szót se. Meg kell majd tanulnod, hogy az olyan embereket, akik negatívan állnak hozzád, kiiktasd az életedből. Ha ezt hallgatod, az a saját önbecsülésedre lesz rossz hatással. Attól függően, hogy milyen a kapcsolatod a húgoddal, én is elszólnám magam. Ha nem akarsz neki betenni, akkor csak mondd meg a magadét a mamádéknak és hanyagold a kapcsolattartást. Felnőtt vagy már, nem kell menned hozzájuk, ha nem akarsz.
2020. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Ez az én igazságérzetem is bántaná, elszólnám magam.
2020. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
En is elszolnam magam. Valahogy ugy hogy megvarnek 2 engem fikazo vagy banto megjegyzest a masodiknal szolnek, hogy engem hagyjanak ki, mert netan olyat mondok amit nehez visszaszivni. Utana ha megis betalalna egy harmadik akkor szepen kihuznam magam es odafordulnek a tesomhoz es hangosan annyit kerdeznek: draga hugicam nem akarsz valamit most igy bevallani az erettsegiddel kapcsolatosan mamaeknak, ha mar hagyod hogy engem lefikazzanak? Majd mondanam bocsanat elobb uzent egy baratom hogy korhazba vittek megyek es meglatogatom. Puszi es onnantol vegul is nem mondtad el hugod kezeli vagy sem. Kesobb ha nagyszuleid kerdezik megis ez mi volt akkor a higod hata mogott mar nyugodtan elmondhatod hogy mama nem birom az igazsagtalansagot nekem nem lett jo az erettsegim de a hugomnak még meg sincs. Es ot nem bantjatok erte engem meg mindenert. Ha a nagymamadeknak kis gerincuk van akkor ezek utan teged karpotolnak...
2020. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6os verziója nagyon tetszik! ördögi, de hatásos.


ha tesód nem áll ki érted a nagyszüleidnél, akkor neked miért kéne tartanod a hátad? vagy ha annyira nem akarja, hogy elmondd, akkor én tuti kérnék érte valamit már csak azért is (csinálja meg a rád eső házimunkát vagy vmi hasonló hülyeség), lehet gyerekes, de b.ssza meg neked sz.r minden találkozókor, aztán, ha már elviseled, legyen valami hasznod is, de egyéb esetben tuti én is "véletlen" elszólnám magam, mint az előző válaszolók

2020. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!