Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tegyek ha kissé undorítóan...

Mit tegyek ha kissé undorítóan viselkednik a nagypapám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anya szüleiről lesz szó a továbbiakban. A papám nagyon sok sört iszik, de alkoholmenteset, tehát nem alkoholista. Egész nap azt iszik, amitől sokat böfög. Ez még nem is lenne gond, ha halkan, kicsit és nem evés közben, gyakran csinálná. Viszont nagyon hangosan, evés közben is és gyakran csinálja. Nagyon undorító. Anyát és a tesóimat is zavarja. Viszont megmondani senki nem akarja.

Mit tegyek? Nem bántjuk meg ha szólunk neki?


2020. aug. 10. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ez olyasmi eset, hogy az én nagyapám régebben sosem mosta meg a kezét hugyozás és szarás után, de egy idő után rá szóltunk, mert undorító volt, ahogy a pudvás, dzsuvás kezével fogdossa össze a hűtőszekrénybeli javakat. Ha nagyapád nem ilyen "az én házam, azt csinálok, amit akarok" típus, akkor finoman mondjátok meg neki, hogy disztingváltja kicsit magát. De mindenképp többen mondjátok neki.
2020. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Mond h egészségedre. Mit ettél pápa reggelire rothadt kolbászt fokhagymás babbal?
2020. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
... Hatha elszegyeli magajat
2020. aug. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Nalunk a 17 eves nevelt fiam csinalja ugyanezt. Gusztustalan es lexarja ha szolok neki, ugyanugy csinalja tovabb.
2020. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Nálunk a 27éves párom csinálja ezt... Szex közben.. pont a számba... Mikor meg csókol

Undorító

Bele böfög a számba aztán csodálkozik ha esetleg csak fekszek mint egy darab fa és semmit nem tudok nyújtani de én sem tudok élvezni mert elundorodok tőle. Elmegy az élettől is a kedvem

És már volt mikor pofon is vágtam ez miatt de nincs változás.. Ha akarom ha nem akkor jön rá a böföghetnék..

21/L

2020. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szóljatok neki. Utána vagy abbahagyja vagy nem. De magától biztos nem fogja.
2020. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!