Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagypapa lehüly ézi a gyereket?

Nagypapa lehüly ézi a gyereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 1 hete hogy a kislányom az udvaron az egyik széléről levett egy kést és elkezdett vele szaladni.

Én akkor megkérdeztem ki volt ez az "idióta ". Hozzáteszem van egy hely ahol tartjuk magasan a késeket használat után.

Ma pedig hallottam amikor apukám azt mondta hová tegyem a csavarokat hogy ez a hülye gyerek ne nyúljon hozzá?! Nekem ez borzasztóan rosszul esik.


2020. aug. 24. 22:09
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
25%
Meg tudlak érteni
2020. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
Elnézést, az asztal széléről vette el a kést
2020. aug. 24. 22:13
 3/60 anonim ***** válasza:
83%
Én nem vágom, hogy mi a konkrét kérdés. Igen, lehulyegyerekezte. Előfordul.
2020. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
23%
Ez eleg gáz. Szerintem ne vidd egy darabig a gyereket. Ha megkérdezik miért, mond hogy hulye biztos lesz a hazuk. Hátha le esik.
2020. aug. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
89%
Ez csak egy rosszul megválasztott megnyilvánulás/szófordulat...remélem.
2020. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
88%
Bolhàbol elefántot...
2020. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
93%
A gyereked késsel hadonászik, te meg apádat b*szod le? Te se vagy 100-as. Nyilván nem azért hagyták ott a kést, hogy hadonásszon vele.
2020. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
67%

De nem irod honnan vett le minek a szelerol egy kest a gyereked???

"Kb 1 hete hogy a kislányom az udvaron az egyik széléről levett egy kést és elkezdett vele szaladni." Qz udvarnak van szele? Haha.


Tehat hany eves a kislanyod? Hol volt a kes pontosan?

Ha 5 ev alatti akkor nyilvan illene ezeket a "kes villa ollo" gyerek kezebe nem valo dolgokat szamara nem elerheto helyre tenni. 6 eves kortol vagy jobb helyeken mar 4 eves korutol meg elvarhato, hogy keshez nem nyul, es plane nem szalad vele a kezeben. Persze meg 15 eves is lehet ilyen hule, de amikor ez en gyerekemilyennel prpbalkozott kapott is erte olyan lecseszesthogy csak na.


Tehat ha apad valami nem tul konnyen elerheto helyre tette a kest es a kislanyod levadaszta, akkor joggal aggodik es mondhatta (ennek ellenere) idegesen, hogy az a "hu..lye gyerek".

Masreszrol ha nincs 5-6 eves a gyereked, akkor meg felugyelet nelkul volt es csak ugy talalt egy kest valaminek a szelen...ennyi idos gyerekemnek en vagy mas mindig a nyomaban voktunk mert tudtuk eleg egy pillanat es kepes nagyon nagy butasagra is. Foleg ha valaki mashoz mentunk aki nem.feltezlenul gyerekbiztso lakasban/kertben elt.

2020. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
68%

Lányod hány éves? Tudja mit jelent a hülye szó? Ha nem akkor nem kell ezen kattognok. Ha meg tudja mit jelent és rosszul esett neki, az az ő dolga, neki kell megbeszélni a nagypapával.

A nagypapa biztosan megijedt, utána pedig ezzel a "beszólással" próbálta leplezni a felelőtlenségét.

Ne csinálj bolhából elefántot! Nem nagy dolog. Engem azért hülyegyerekeztek le, mert kikapartam a pattanásokat az arcomon és a papám is ugyanezt csinálta, ezért mondta. Lehet neki is van hasonló emléke.

2020. aug. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
92%
Még csak nem is rosszul megválasztott szófordulat volt... Isten nyugosztalja őket, rám is mondták a nagyszüleim, hogy "na ez a hüle gyerek mit csinált már megint", amikor csínyt követtem el. Ez ilyen "szeretünk, de (akkor) hülye voltál" dolog, nyelvészek biztosan értik, hogy mire gondolok.
2020. aug. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!